[ad_1]

28-29 ، با نمایندگان هر حزب سیاسی دیدار کنید تا نظرات را بشنوید
نخست وزیر کونته در حال بررسی این موضوع است که آیا به او حق تشکیل ائتلاف داده می شود یا خیر
سنا گروه اعضای Conte را تشکیل داد

پیوند_انتخابی
[로마=AP/뉴시스] رئیس جمهور ایتالیا سرجیو ماتارلا (سمت چپ) و نخست وزیر جوزپه کونته در کاخ ریاست جمهوری در رم در سپتامبر 2019 به یکدیگر سلام می کنند. با استعفای نخست وزیر کونته ، شکاف اداری آغاز شد و رئیس جمهور ماتارلا رایزنی ها را در روز 27 (به وقت محلی) آغاز کرد تا تشکیل دولت ائتلافی جدید. 28.01.021.

[서울=뉴시스] خبرنگار ایان = سرجیو ماتارلا ، رئیس جمهور ایتالیا ، رایزنی ها را در تاریخ 27 (به وقت محلی) برای تشکیل دولت ائتلاف جدید آغاز کرد. با استعفای نخست وزیر جوزپه کنته ، شکاف اداری آغاز شد و رئیس جمهور رهبری ائتلافی پایدار را بر عهده گرفت.

به گزارش آسوشیتدپرس ، رئیس جمهور ماتارلا عصر امروز با روسای جمهور سنا و مجلس نمایندگان دیدار و درباره اوضاع سیاسی گفتگو کرد. اولین قدم در رایزنی ائتلاف شنیدن نظرات کنگره است. پس از جلسه ، رئیس اتاق ، روبرتو پیچو (جنبش پنج ستاره) به خبرنگاران گفت: “آیا همه ما برای کشور کار نمی کنیم؟”

طی دو روز آینده ، رئیس جمهور ماتارلا با نمایندگان هر حزب دیدار و درباره تشکیل ائتلاف گفتگو کرد.

گفتگوها با حزب چپ میانه دموکرات (DP) و حزب مخالف جنبش پنج آهنگ (M5S) برای بیست و هشتم برنامه ریزی شده است. مذاکرات با ایتالیا (چهارم) که خروج خود از ائتلاف را اعلام کرد و این بحران سیاسی را برانگیخت نیز در روز بیست و نهم است.

در مورد حزب دموکرات و جنبش پنج ستاره ، که ائتلاف موجود را تشکیل می دهند ، آنها قبلاً از تشکیل کابینه نخست وزیر کونته حمایت کرده اند.

رهبر حزب دموکرات ، نیکولا چینگارتتی ، نخست وزیر پیشین چهارم ماتئو رانچو ، که در بحبوحه ناآرامی های اقتصادی و اجتماعی مداوم ناشی از ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) بحران سیاسی ایجاد کرد ، را “غیرمسئولانه” مورد انتقاد قرار داد.

در آن روز ، او ویدئویی را در فیس بوک قرار داد و گفت: “وقت آن است که به آینده کشور برویم.”

رئیس جمهور ماتارلا پس از مشورت با هر یک از احزاب سیاسی تصمیم می گیرد که آیا به کنته حق تشکیل ائتلاف را بدهد یا خیر.

رسانه های ایتالیایی گزارش داده اند كه كنته در حال مذاكره درباره ائتلاف با فورزا ایتالیا به رهبری سیلویو برلوسکونی نخست وزیر سابق است.

همچنین پس از حمایت کشور سوم یا یک گروه مستقل از اعضای طرفدار اتحادیه اروپا از کونته ، یک سفر دریایی جدید اتحاد نیز در سنا برنامه ریزی شد.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *