[ad_1]

در سال 1997 به ثبت رسید و به عنوان دبیر بزوس خدمت کرد
پیش بینی تجارت AWS برای رشد آمازون

پیوند_انتخابی
[라스베이거스=AP/뉴시스] اندی ایاسی ، 53 ساله ، مدیر عامل آمازون وب سرویس (AWS) ، در سه ماهه سوم مدیر عامل آمازون خواهد شد. او مردی است که طی 24 سال گذشته آمازون را با بزوس پرورش داده است. تصویر مدیر عامل شرکت Jassy را در طی یک رویداد مرتبط با AWS در لاس وگاس ، ایالات متحده آمریکا در سال 2019 نشان می دهد. 2021.02.05.

[서울=뉴시스] خبرنگار جوان: جف بزوس ، مدیرعامل آمازون ، بزرگترین شرکت تجارت الکترونیکی جهان ، در سه ماهه سوم سال جاری از سمت مدیرعاملی استعفا خواهد داد.

مردی که منصوب شد اندی ایش ، مدیرعامل 53 ساله خدمات وب آمازون (AWS) است ، که از 24 سال گذشته آمازون را با بزوس رشد داده است.

به گزارش سی ان ان در تاریخ 4 (به وقت محلی) ، جاسی ، دانشجوی هاروارد و فارغ التحصیل رشته MBA از هاروارد ، تنها در سه سال پس از آنکه بزوس آمازون را در یک گاراژ تأسیس کرد ، در سال 1997 به این شرکت پیوست.

او سال گذشته در یک پادکست ظاهر شد و گفت ، “من آخرین آزمایش کارشناسی ارشد خود را در اولین جمعه در ماه مه 1997 دیدم و از دوشنبه بعد در آمازون شروع به کار کردم.” او نمی دانست که عنوان من چیست.

در اوایل دهه 2000 ، بزوس نوعی تیم منشی گری برای پرورش استعدادهایی ایجاد کرد که رشد آمازون را تحریک می کند ، اما جسی از نزدیک با بزوس ارتباط برقرار کرد و “سایه بزوس” نامیده شد.

جسی ، که کار خود را در بخش بازاریابی آمازون آغاز کرد ، به تیم پروژه SWAT منصوب شد تا از پتانسیل گسترش آمازون ، آن زمان یک کتابفروشی آنلاین مطلع شود. باز هم سرویس موسیقی آمازون ایجاد شد.

یکی از دستیاران گفت: “جاسی کسی است که برای اولین بار درک کرده که بزوس چه می خواهد و از رهبری بزوس بهترین چیزها را درک کرده است ، مانند آنچه از او متنفر است و دوست دارد.” تفسیر این است که او در روش تجارت و فلسفه بزوس آموزش دیده است.

در سال 2003 ، وی تجارت آمازون AWS را تصور کرد و در سال 2016 به مدیرعاملی AWS ارتقا یافت. AWS یک سرویس ابری است که تجزیه و تحلیل شخصی سازی شده مورد نظر هر شرکتی را ارائه می دهد. در حال حاضر این شرکت گاو نقدی آمازون است که دارای موقعیت غالب در صنعت کلاوس است.

جسی سال گذشته در مصاحبه با CNN گفت که او رنج می برد و گفت: “(هنگامی که تجارت AWS برنامه ریزی شد) ، بسیاری از مردم با خرده فروشی کسب و کار آمازون مخالفت کردند و گفتند که این کار متناقض است.” با این حال ، این خدمات موفق شده و خدمات AWS را کنترل می کند تا رشد را تحریک کند.

حقوقی که در آمازون می گیرد نیز عالی است.

طبق گزارش آمازون در سال 2019 ، حقوق پایه جائشی همانند سایر مدیران ، 175000 دلار (حدود 200 میلیون دلار درآمد) است. با این وجود ، به لطف رشد AWS ، حقوق تشویقی آن 348809 دلار آمریکا (حدود 400 میلیون درآمد) است که دو برابر حقوق پایه است. در سال 2018 ، او حقوق سالانه حدود 195 میلیون دلار (حدود 2،192 میلیارد درآمد کسب شده) ، شامل گزینه های سهام ، دریافت کرد.

وی در نامه ای به کارمندان 2nd Bezos گفت: “جاسی شخص شناخته شده ای در این شرکت است. او به اندازه من در آمازون بوده است. او یک رهبر عالی خواهد بود. مطمئن هستم.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *