[ad_1]

کورنان ترامپ ، نماینده حزب جمهوری خواه کنگره ،

پیوند_انتخابی
[돌턴=AP/뉴시스] مارجوری تیلور گرین نماینده حزب جمهوری خواه در سمت راست در جریان مبارزات انتخاباتی در حمایت از نامزد نهایی انتخابات مجلس سنا در دالتون ، جورجیا در چهارم (به وقت محلی) سخنرانی کرد. در سمت چپ دونالد ترامپ رئیس جمهور وقت قرار دارد. 2021.02.04.

[서울=뉴시스] خبرنگار نام شین نارا ، کیم نان جونیور = مجلس نمایندگان ایالات متحده تصمیم گرفته است که به رای برکناری اولین قانونگذار جمهوری خواه که به تئوری توطئه اعتقاد دارد و از هواداران پرشور دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق است ، رای دهد.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز (NYT) در تاریخ 3 (به وقت محلی) ، رهبری حزب دمکرات اعلام کرد که مجلس نمایندگان به لایحه محروم کردن مارجوری تیلور گرین نماینده کنگره جمهوریخواه از کمیته دائمی در چهارم رأی خواهد داد.

لی اینا ، دموکرات ، رئیس مجلس استینی هور گفت که وی با سخنگوی مجلس جمهوری خواه کوین مک کارتی صحبت کرده است.

هوئر گفت: “واضح است که چاره ای جز رأی دادن به قطعنامه ای برای کنار گذاشتن گرین از کمیته دائمی نیست.”

دموکرات های مجلس نمایندگان از یکسری پست های رسانه های اجتماعی (SNS) که قبل از انتخابات توسط گرین منتشر شد ، خشمگین شدند و خواستار اقدام جمهوری خواهان شدند. آنها هشدار دادند که اگر حزب جمهوریخواه اقدامی انجام ندهد ، تنها برای حذف کنگره گرین از کمیته آموزش و بودجه اقدام خواهد کرد.

رهبری حزب معمولاً قدرت تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی نماینده حزب در کمیته دائمی است را دارد.

برخی از نمایندگان جمهوری خواه پذیرفتن درخواست دموکرات ها در سخنان مبارزاتی خود را خطرناک می دانند. همچنین این نگرانی وجود دارد که این اقدام زودهنگام بتواند طرفداران پرزیدنت ترامپ را از دست بدهد.

شب دوم ، آقای مک کارتی با نماینده گرین کنگره دیدار کرد و درباره گذشته و موضوع برکناری از کمیته دائمی گفتگو کرد. آنها همچنین با اعضای کمیته دائمی تبادل نظر کردند ، اما در نهایت تصمیمی اتخاذ نشد.

نماینده مک کارتی گفت: “من امروز (سوم) این مسئله را با قانونگذاران در میان خواهم گذاشت” ، از اجتناب از پاسخهای خاص.

گرین یک تازه کار سیاسی است که امسال وارد سنای آمریکا شد و اقدامات وی بحث برانگیز بود ، مانند حمایت از گروه تئوری توطئه راست افراطی QAnon. وی پس از ورود به پارلمان با نقاب “ترامپ برنده شد” در مجلس نمایندگان ظاهر شد.

علاوه بر این ، در سال 2019 ، رئیس حزب دموکرات ، نانسی پلوسی ، “مقصر خیانت” در فیس بوک شناخته شد و گفت که می تواند با مجازات اعدام حکم دهد. همچنین شناخته شده است که تئوری توطئه مبنی بر اینکه سایتی که در جریان حملات تروریستی 11 سپتامبر با ساختمان وزارت دفاع برخورد کرده است ، ممکن است هواپیما نباشد.

NYT گفت ، اقدامات گرین یک آزمایش جدی برای حزب جمهوریخواه است ، زیرا خود را از سیاست اساسی آمریکا جدا می کند. سخنگوی مجلس سنا ، میچ مک کانل ، هنگام بحث در مورد تئوری های توطئه در مورد حملات تروریستی 11 سپتامبر ، آن را “سرطان جمهوری خواه” مورد انتقاد قرار داد.

گرین نماینده کنگره به محض ابراز موضع هوئر درخواست “اهدای فوری” را از طریق ایمیل ارسال کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected] ، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.