[ad_1]

پیوند_انتخابی
[AP/서울=뉴시스] وقتی یک دیپلمات کانادایی یک تی شرت با نشان گروه هیپ هاپ آمریکایی “Wu-Tang Clan” را تغییر داد و به “Wuhan” تغییر کرد ، بحث و اختلاف ایجاد شد. آوای قبیله وو تانگ به شکل خفاش به عنوان تمسخر تفسیر می شود که عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) از خفاش وحشی نشات گرفته است. این نقاشی یک بالون را نشان می دهد که نمادهای آنها در سالن اجرای Clan Wu Tang شناور است ، که در سال 2013 در ایندیو ، کالیفرنیا برگزار شد.

[서울=뉴시스] خبرنگار یانگ سوری = پس از ساختن تی شرت سفارت کانادا در چین اختلاف نظراتی به وجود آمد که نشان گروه هیپ هاپ آمریکایی “Wu-Tang Clan” را به “Wuhan” تغییر داد.

آرم Clan Wu Tang شبیه خفاش است. در حالی که این فرضیه که فرهنگ چینی در مصرف خفاش های وحشی منشأ کرونا 19 است ، ادامه داشت ، کاربران چینی شبکه به شدت با آن مخالفت کردند و گفتند: “درمانی که ما را نادیده می گیرد.”

به گفته گاردین در تاریخ 2 (به وقت محلی) ، وزارت امور خارجه کانادا شروع به روشن شدن این مسئله کرده است که همه اینها “سو mis تفاهم” از چین است.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: “این آرم که توسط یکی از کارمندان سفارت کانادا در چین ساخته شده است ، قصد دارد تا W را در ووهان به شکلی شیک و نه با خفاش نشان دهد.” من انجام دادم. ”

گفته شده است که این هیچ ارتباطی با منشا خفاش در تاج 19 ندارد.

وانگ وون بن ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین در یک جلسه توجیهی منظم گفت: “ما بسیار شوکه شدیم و خواستار تحقیقات دقیق و روشن شدیم.”

کانادا درگیری با چین دارد و در دادخواست علیه بزرگترین شرکت مخابراتی چین ، هوآوی ، معاون رئیس جمهور و مدیر مالی (CFO) ، دست ایالات متحده را بالا می برد.

علاوه بر این ، کانادا پس از شرکت در “نظریه مسئولیت تاجگذاری در چین” آمریکایی ، تلافی شدیدی از جمله برخورد با بمب تعرفه ای چین را تجربه کرد.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *