[ad_1]

به عنوان یک سایت واکسیناسیون در مقیاس بزرگ استفاده می شود
استادیوم LA Dodgers و دیگران.

پیوند_انتخابی
[애너하임=AP/뉴시스] نمایی از دیزنی لند در آناهیم ، کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا در 22 ژانویه 2015 (به وقت محلی). 2021.01.12.

[서울=뉴시스] گزارشگر نیلی نارا = استراحتگاه دیزنی لند در کالیفرنیا ، ایالات متحده در حال تبدیل شدن به یک سایت واکسیناسیون برای یک ویروس کرونا ویروس جدید است (کرونا 19).

به گزارش NBC News در یازدهم (به وقت محلی) ، مقامات ایالت کالیفرنیا در استان اورنج در بیانیه مطبوعاتی گفتند که روزانه هزاران نفر در دیزنی لند و سایر مناطق آناهیم واکسینه می شوند.

فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم گفت که سه مکان دیگر از جمله استادیوم داجرز در لس آنجلس ، لوئیزیانا ، پارک پتکو در سن دیگو و نمایشگاه ایالتی ساکرامنتو نیز برای واکسیناسیون های گسترده استفاده می شود.

مقامات گفتند “استراحتگاه دیزنی لند ، بزرگترین کارفرما در قلب شهرستان اورنج ، متعهد به تصاحب اولین نقاط توزیع شهرستان (POD) است.” انتظار می رود اواخر این هفته استراحتگاه کار خود را با POD آغاز کند.

در حال حاضر کالیفرنیا اهداف اولویتی مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی ، ساکنان خانه سالمندان و کارمندان را واکسینه می کند. در طول این ماه ، اهداف واکسیناسیون به گونه ای گسترش می یابد که شامل آموزگاران ، مانند افراد مسن بالای 75 سال و معلمان می شود.

فرماندار نیوزوم گفت که حدود 800000 کالیفرنیایی تا صبح در برابر ویروس کرونا ویروس مودنا یا Pfizer واکسینه شده اند. هدف این است که تا پایان این هفته 1 میلیون نفر دیگر نیز تلقیح شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز@newsis.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.