[ad_1]

“عملیات تهاجمی” در یمن تمام پشتیبانی ایالات متحده را متوقف می کند

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دستور اجرایی مهاجرت را در دفتر کاخ سفید در تاریخ 2 (به وقت محلی) امضا می کند. 2021.02.03.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = رئیس جمهور آمریکا جو بایدن در سخنرانی خود در وزارت امور خارجه در روز چهارم (به وقت محلی) گفت که انتقال نیروهای آمریکایی به آلمان را متوقف خواهد کرد.

به گزارش سی.ان.ان و آسوشیتدپرس ، رئیس جمهور بایدن در همان روز از وزارت امور خارجه دیدار کرد تا در مورد وضعیت نیروهای آمریکایی در سراسر جهان تجدید نظر کند و اعلام کرد که انتقال ایالات متحده به آلمان را متوقف می کند.

پیش از این ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا از برنامه های کاهش و توزیع مجدد برخی از نیروهای آمریکایی مستقر در آلمان خبر داده بود.

رئیس جمهور بایدن همچنین گفت که تمام پشتیبانی ایالات متحده از عملیات تهاجمی در یمن را پایان می دهد. وی گفت که یک فرستاده ویژه را برای تمرکز بر درگیری طولانی مدت منصوب خواهد کرد و به حمایت از عربستان ادامه خواهد داد.

پیش از سفر رئیس جمهور بایدن به وزارت امور خارجه در آن روز ، جیک سالیوان ، مشاور امنیت ملی کاخ سفید همچنین اعلام کرد که انتقال نیروهای آمریکایی به آلمان را مسدود می کند.

به ویژه ، وی گفت که دولت بایدن در حال بازنگری سیاست کره شمالی است.

دستیار سالیوان تأکید کرد در حالی که بایدن رئیس جمهور از پاسخ دادن به این س ofال که آیا با کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی دیدار خواهد کرد ، خودداری می کند ، کیم جونگ اون هرگونه تلاش دیپلماتیک را با کره جنوبی و ژاپن هماهنگ می کند.

وی پس از روی کار آمدن به عنوان رئیس جمهور بایدن ، از سایر وزارتخانه ها پیشی گرفت و ابتدا از وزارت امور خارجه بازدید کرد.

رئیس جمهور پیشین ترامپ پس از روی کار آمدن از سیا و رئیس جمهور پیشین باراک اوباما از وزارت دفاع دیدار کردند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *