[ad_1]

نگرانی های امنیتی قبل از روی کار آمدن بایدن همچنان افزایش می یافت

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]در نوزدهم (به وقت محلی) ، یک روز قبل از مراسم تحلیف رئیس جمهور بعدی ایالات متحده جو بایدن ، گارد ملی در نزدیکی کنگره مشغول خدمت بود. 2021.01.20.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = جو بایدن گزارش داد که دو نفر از نیروهای گارد ملی ، که در مرز مراسم تحلیف قرار گرفته بودند ، یک روز قبل از مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب بعدی ایالات متحده اخراج شدند.

رسانه های محلی ، از جمله ABC و CNN ، از مقامات دفاعی در نوزدهم (به وقت محلی) نقل کردند و گزارش دادند که دو عضو گارد ملی از مراسم تحلیف بایدن مستثنی شده اند. ارتباط با راست افراطی به یک دلیل شناخته شده است.

گزارش ها نشان می دهد که اداره تحقیقات فدرال (FBI) ارتباطی را بین این دو عامل راست افراطی فاش کرده است. به ویژه مشخص نیست که چگونه آنها با گروه راست افراطی تماس گرفته اند.

در حال حاضر FBI در حال بازرسی از همه 25000 نیروی گارد ملی مستقر در واشنگتن برای مراسم تحلیف است. منتخب بایدن ظهر 20 ام (2 صبح به وقت کره در 21 ام) به وقت ایالات متحده کار خود را آغاز خواهد کرد.

قبل از مراسم تحلیف بایدن منتخب ، نگرانی های امنیتی از جمله موارد خشونت در سیاست و منطقه وجود داشت.

به ویژه ، پس از حمله حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ به کنگره در روز ششم ، شایعه ای مبنی بر تشدید مراسم تحلیف منتشر شد.

علاوه بر این ، واشنگتن پست (WP) گفت پیروان QAnon که به تئوری های توطئه و افراط گرایان ، به اصطلاح “گرگهای تنها” اعتقاد دارند ، قصد دارند در مراسم تحلیف بایدن نفوذ کنند.

در مراسم تحلیف ، بایدن منتخب قبلاً گفته بود “من از قسم خوردن از بیرون نمی ترسم” ، در مورد احتمال خشونت و مواردی از این دست.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *