[ad_1]

سه رهبر حزب لیبرال دموکرات به دلیل دیدار دیرهنگام باشگاه از توکیو استعفا دادند
یکی از اعضای گونگمیونگ از حزب حاکم اتحاد به عنوان عضو پارلمان استعفا داد … Suga سیب مستقیم
نمایندگی حزب حاکم در انتخابات محلی قبل از انتخابات مجلس نمایندگان

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن ، یوشیهیده سوگا ، در محل اقامت نخست وزیر در 22 ام در جلسه ستاد تاج 19 صحبت کرد.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = خبرهای بد به نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا ضربه می زند. این بار اگرچه مقامات دولت و حزب حاکم به عنوان عفونت اضطراری با ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) اعلام شدند ، اما به دلیل مراجعه به باشگاه تا اواخر شب ، یکی پس از دیگری استعفا را تحت تأثیر قرار دادند.

به گفته Nippon Keizai Shimbun (Nikkei) ، Sankei Shimbun و Jiji ، در روز دوم ، نخست وزیر سوگا روز گذشته به معاون وزیر آموزش ، فرهنگ ، ورزش ، علوم و فناوری Tanose Daido ضربه زد.

نخست وزیر سوگا عصر همان روز به محل اقامت نخست وزیر گفت ، در حالی که وی به دلیل بیانیه اضطراری به مردم ، از خبرنگاران خواستار جلوگیری از بیرون رفتن از خبرنگاران شد ، “سیاستمداران باید خودشان یقه های خود را عوض کنند. ما از این بابت متاسفیم.”

سپس سرش را خم کرد و گفت: “من دوباره از مردم عذرخواهی می کنم.” وی توضیح داد که “امروز” بود که متوجه معاون وزیر دانوز و بازدیدهای دیگر از کلوب های شبانه دیرهنگام شد.

پیش از این ، معاون وزیر ثانوس ، جون ماتسوموتو ، سرپرست کمیته مخالفت شورای ملی و تاکاشی اوتسوکا ، نائب رئیس کمیته مخالفت شورای ملی ، از کلوپ ها و باشگاه های شبانه در گینزا ، توکیو بازدید کردند ، جایی که اعلام وضعیت اضطراری اعلام شده است. . در طول دوره اطلاع رسانی اضطراری ، رستوران ها ساعت کاری خود را به 9 شب کاهش می دهند و از شهروندان خواسته می شود که از بیرون رفتن خودداری کنند.

این سه نفر سرانجام از اول حزب LDP را ترک کردند. ماتسوموتو ، معاون سابق رئیس جمهور ، اتسوکا ، از سمت مدیر اجرایی حزب لیبرال دموکرات استعفا داد. کیوهیکو تویاما ، دبیرکل حزب گونگمن حزب حاکم ، که معروف است با آنها است ، استعفا داد.

پیش زمینه عذرخواهی ها و عقب نشینی حزب نخست وزیر سوگا واکنش به افکار عمومی است. با پایین آمدن رتبه های تصویب هیئت دولت و ضربه زدن به افکار عمومی توسط اخبار ناخوشایند جدید ، تیم اجرایی حزب لیبرال دموکرات قصد داشت آن را با اقدامات ریاضتی اصلاح کند.

با این حال ، نیکیا گفت که “تأثیر در انتخابات مجلس نمایندگان اجتناب ناپذیر به نظر می رسد”. سانکیدو تحلیل می کند که “این ضربه بزرگی به نخست وزیر سوگا است که توسط حزب مخالف در مجلس شورای ملی متهم می شود.”

در حقیقت ، کوئیکه آکیرا دبیرکل حزب کمونیست در یک کنفرانس خبری انتقاد کرد که علاوه بر معاون دبیرکل تویاما ، “هر سه عضو باید استعفا دهند”.

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در جلسه عادی شورای ملی در هجدهم شرکت کرد. در آن روز ، نخست وزیر سوگا در جلسه عمومی مجلس نمایندگان و مجلس نمایندگان سخنرانی کرد در مورد سیاست های مدیریت شهری. 2021.01.18.

مجلس نمایندگان ژاپن در 21 اکتبر منقضی می شود. شناخته شده است که نخست وزیر سوگا ، که به دلیل پاسخ تاج 19 ، درجه تأیید وی کاهش یافته است ، با زمان انتخابات دست و پنجه نرم می کند.

طبق قانون اساسی فعلی ژاپن ، متوسط ​​مدت خدمت در مجلس نمایندگان 2 سال و 9 ماه است. مجلس نمایندگان فعلی در هر زمان که منحل شود ، وضعیت عجیبی ندارد. در ژاپن که سیستم کابینه پارلمانی را به تصویب رسانده است ، نخست وزیر حق انحلال مجلس نمایندگان را دارد. پس از انحلال ، انتخابات آغاز می شود.

اگرچه برخی انتخابات محلی قبل از انتخابات مجلس نمایندگان برای خواندن افکار عمومی برگزار شده بود ، اما عملکرد حزب حاکم ضعیف است.

حزب لیبرال دموکرات 22 نفر را در انتخابات شورای شهر کیتاکیوشو معرفی کرد که در 31 ماه گذشته انتخاب و شمارش شدند ، اما 6 نفر پیروز شدند. همه 13 نامزد در حزب گونگمیونگ انتخاب شدند ، اما تعداد کل آرا در مقایسه با انتخابات گذشته 8 درصد کاهش یافت.

تعداد کرسی های حزب مخالف حزب دموکراتیک مشروطه از پنج کرسی به هفت کرسی افزایش یافته است. در انجمن بازسازی ژاپن ، جایی که جایگاهی نبود ، سه نفر انتخاب شدند.

نیکا تجزیه و تحلیل می کند: “به نظر می رسد از حرکت حزب حاکم به یک واکنش سخت منطقی ، که نتایج انتخابات محلی به شدت پذیرفته شد ، منطقی است.”

در نتیجه نظرسنجی در پنج رسانه مهم ، از جمله Nikkei ، Asahi Shimbun ، Yomiuri Shimbun ، Kyodo روزنامه و NHK در ژانویه ، پاسخ های منفی بیشتری وجود داشت مبنی بر اینکه Suga به جای “حمایت” از کابینه حمایت نمی کند. نیکا توضیح داد که اگر اوج “سطح حمایت نامطلوب” افزایش یابد ، “پایه های رژیم متزلزل خواهد شد”.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *