[ad_1]

افتتاح کمیته مدیریت صندوق همکاری اقتصادی خارجی برای اعلام استراتژی مدیریت EDCF
امسال 3.4 تریلیون → 22 سال 3.6 تریلیون → 23 سال 3.8 تریلیون تصویب و غیره
توزیع دولت دیجیتال کره … افزایش حمایت بهداشتی از پاسخ تاج
تقویت همکاری با سازمان های بین المللی … گسترش وام های مشترک MDB با سایر سازمان های امدادی

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]گزارشگر توسط میونگ کیم = نام-کی هونگ ، معاون نخست وزیر اقتصاد و وزیر استراتژی و دارایی برنده شد. (عکس مشترک برای پوشش) 2021.01.08. [email protected]

[세종=뉴시스] گزارشگر پارک جوان جو = دولت در حال آماده سازی برای تأیید صندوق همکاری اقتصادی خارجی (EDCF) به ارزش 1.0 تریلیون وون طی سه سال آینده تا سال 2023 برای آماده سازی برای دوران پس از تاج است.

این یک استراتژی برای گسترش همکاری های اقتصادی مبتنی بر معامله جدید Green Digital و تشویق گسترش دولت دیجیتال کره با تأمین 1.2 میلیارد دلار در سال 2023 و 1.4 میلیارد دلار در سال 2025 به Green- است. معامله جدید دیجیتال ، زمینه مرتبط با معامله جدید کره ای. برای پاسخگویی به بیماری همه گیر جهانی ، قصد دارد حمایت از پروژه های بهداشتی EDCF را افزایش دهد و وام ها را برای همکاری با بانک توسعه چند جانبه (MDB) گسترش دهد.

هونگ نام کی ، معاون نخست وزیر در امور اقتصادی و وزیر استراتژی و دارایی ، یازدهمین دوره نشست وزرای خارجه و سیزدهمین کمیته مدیریت صندوق همکاری اقتصادی خارجی را ریاست کرد. طرح احیای بودجه مشارکت را اعلام کنید.

در این راستا ، دولت در نظر دارد 1080 تریلیون بوی بد در سه سال در EDCF را در 2021-2023 تأیید کند. پس از تصویب 3.4 تریلیون بوی متعفن در سال 2021 ، 3.6 تریلیون بوی بد در سال 2022 و 3800 تریلیون بوی بد در سال در سال 2023 ، مقیاس به تدریج افزایش می یابد تا تأیید 4.5 تریلیون بوی بد در سال 2030 را تشویق کند.

EDCF صندوقی است که توسط دولت کره در سال 1987 برای حمایت از توسعه صنعتی و ثبات اقتصادی در کشورهای در حال توسعه و ارتقا cooperation همکاری اقتصادی با این کشورها تأسیس شده است. دولت برای دستیابی به هدف 0.3٪ نسبت کمک رسمی توسعه (ODA) / درآمد ناخالص ملی (GNI) میزان تأیید EDCF را سالانه محاسبه می کند.

ابتدا 1.2 میلیارد دلار در زمینه های سبز و دیجیتالی تا سال 2023 تأیید خواهد شد. این مبلغ برای EDCF سبز 500 میلیون دلار و برای EDCF دیجیتال 700 میلیون دلار است. سپس مقیاس به تدریج افزایش می یابد و تا سال 2025 ، حمایت در مناطق مرتبط به 1.4 میلیارد دلار (600 میلیون دلار برای رنگ سبز و 800 میلیون دلار برای دیجیتال) توسعه می یابد.

در زمینه سبز ، اولویت پشتیبانی از مناطقی است که رقابت پذیری بالای شرکت های کره ای مانند انرژی های تجدید پذیر ، منابع آب و فاضلاب و همچنین بازده توزیع و توزیع دارند. شاخص سبز EDCF در نیمه اول امسال برای پشتیبانی منظم و م theثر از فضای سبز کشورهای در حال توسعه تهیه خواهد شد. همچنین برای تشخیص سطح Green New Deal از پروژه EDCF که تاکنون تبلیغ شده است و تعیین اهداف برای نتایج Green New Deal در آینده استفاده می شود.

سیستم اجرای پادمان ها برای ارتقا organizations پروژه های زیست محیطی برای EDCF در سطح سازمان های بین المللی و کشورهای پیشرفته تقویت می شود. حفاظت به استانداردهای سیاستی گفته می شود که در مرحله برنامه ریزی پروژه به منظور به حداقل رساندن تأثیر بر محیط و جامعه در طول اجرای پروژه تعیین شده است.

در زمینه دیجیتال ، به کشورهای با درآمد متوسط ​​در مناطق جدید جنوبی و جدید شمالی که تقاضای زیادی برای پروژه های مرتبط با شهرهای هوشمند دارند ، مانند انتقال پایتخت جدید به اندونزی و ارتقا cities شهرهای هوشمند در نزدیکی دا ننگ در ویتنام ، پشتیبانی از اولویت ارائه خواهد شد. این طرحی است برای ارتقا پروژه های کلان شهرهای هوشمند از طریق حمایت مالی مختلط از طریق همکاری های دولتی و خصوصی ، تأمین مالی صادرات و بودجه برای ارتقا همکاری های مالی.

همچنین این امر باعث گسترش دولت دیجیتال کره خواهد شد. این یک نقشه راه دولت دیجیتال بلند مدت برای هر کشور شریک ارائه می دهد و پشتیبانی مداوم EDCF را برای ارتقا expansion گسترش سیستم دولت کره در خارج از کشور تشویق می کند. در پاسخ به ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) ، پروژه های مرتبط گام به گام مانند نوسازی دولت الکترونیکی و فعال سازی خدمات مدیریت غیر دولتی گشوده و پشتیبانی خواهد شد.

وی از مرحله ابتدایی پروژه قصد دارد در ایجاد استانداردهای ملی داده های عمومی از طریق پشتیبانی فعال از بسته های پولی و رایگان مشاركت كند. در روند پردازش و سرویس داده های عمومی مانند زمین ، مالیات ، تعرفه ها و آمار ، افتتاح پروژه های بعدی فعال می شود.

پیوند_انتخابی
[세종=뉴시스] استراتژی های اصلی EDCF بعد از تاجگذاری (عکس = وزارت استراتژی و دارایی)

مقیاس مراقبت های بهداشتی EDCF از 400 میلیون دلار در سال گذشته به 1 میلیارد دلار در سال 2025 افزایش خواهد یافت. با توجه به تجربه کره در پاسخ به کرونا 19 ، ما پشتیبانی EDCF را برای بهبود محیط بهداشت در کشور دریافت کننده ارتقا خواهیم داد. برای ایجاد سیستمی برای پاسخگویی به بیماریهای عفونی و بهبود محیط پزشکی ، ما یک بسته جامع مانند راه اندازی سیستم مدیریت بیماری ، ساخت بیمارستان و تأمین تجهیزات پزشکی را حفظ می کنیم.

همچنین یک سیستم پاسخگویی به وام اضطراری معرفی خواهد شد که می تواند بلافاصله به موارد اضطراری مانند بیماری های عفونی ، بحران های آب و هوایی و بلایای طبیعی پاسخ دهد. در شرایط اضطراری ، روش کمک به وام به طور قابل توجهی ساده می شود تا بلافاصله لوازم مربوط به بلایا و تجهیزات پزشکی با تقاضای زیاد از کشور گیرنده تحویل شود.

این پروژه همچنین قصد دارد پروژه سرمایه گذاری خصوصی (PPP) را گسترش دهد و پنج پروژه را تا سال 2025 تصویب كند. پروژه های PPP متقاضی براساس نوع ، زمینه و مقیاس و تجاری تجزیه و تحلیل می شوند و مطابقت EDCF را به روشی بهینه حفظ می كنند. این برنامه قصد دارد تا حمایت از وامهای تجاری خصوصی و وامهای موجود برای پروژه های توسعه ای را که به طور غیر مستقیم از PPP حمایت می کنند ، گسترش دهد. سرمایه گذاری مستقیم در شرکت های تجاری PPP نیز در حال بررسی فعال است.

سهم متخصصان فنی EDCF براساس مناطق از 15 به بیش از 30 نفر در سال 2025 افزایش خواهد یافت و با گسترش شبکه گروه های متخصص ، تخصص در این بخش تقویت خواهد شد. سازمان جدیدی به PPP های جیوه اختصاص داده می شود و کارایی راه اندازی مشاغل PPP از طریق تعهد بخشی بهبود می یابد.

همکاری با سازمانهای بین المللی مانند بانک توسعه چندجانبه (IBD) را گسترش دهید. این طرح قصد دارد پروژه های زیربنایی ملی را در منطقه MDB با استفاده از کانال های مختلف سرمایه گذاری تخصصی در زمینه های کلیدی مانند سبز و دیجیتال ترویج دهد.

سیستم پیاده سازی نیز مانند معرفی EDCF “سیستم تجارت غیر حضوری” بهبود یافته است. در بین مراحل قبلی تجارت EDCF ، روش غیر حضوری به کنفرانس ویدیویی تبدیل می شود و راهنماهای تجاری غیر حضوری تهیه می شوند و به عنوان پروتکل های کنفرانس ویدیویی استفاده می شوند. ما همچنین یک پلت فرم تحت تأثیر مرحله به مرحله ایجاد خواهیم کرد که خدمات وام EDCF مانند روش های سند ، مدیریت پروژه و آموزش و اشتراک سیاست ها را ارائه می دهد.

عملکردهای دفتر محلی EDCF نیز تقویت شده است. با گسترش قدرت مدیریت دفتر ، مانند یافتن و تهیه پروژه ها ، مدیریت پروژه در محل را تقویت کنید. با تمرکز بر کشورهای مهم شریک ، ما از طریق توافق نامه های اصلی در مقیاس بزرگ (F / A) پروژه های کلان با بهره وری کمک بالا با کشور دریافت کننده را به طور فعال شناسایی و ارتقا خواهیم داد.

بعلاوه ، دولت قصد دارد وامهای مشارکت MDB را فعال کند. از آنجا که تقاضای جهانی برای منابع توسعه ای در مقیاس بزرگ پیش بینی می شود و برای پر کردن شکاف در خریدهای عمومی به ابزارهای مختلفی نیاز است ، JICA ژاپن و سایر آژانس های کمک رسانی نیز در حال گسترش وام های مشترک از MDB هستند.

در این راستا ، دولت سیستم ارتقا loan وام مشارکتی (تفاهم نامه / تسهیلات) را گسترش می دهد و پایه های همکاری را ایجاد می کند. برای همکاری با آژانس های کمک خارجی مانند MDB و USAID ، که سیستم ارتقا ندارند ، و پیشروی به کشورهای جدید جهت پشتیبانی از EDCF در هند استفاده می شود. علاوه بر این ، روشهای مختلف همکاری با استفاده از تخصص و شبکه بخش MDB ارتقا یافته و پیوندها با صندوق اعتماد و KSP نیز تقویت خواهند شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *