[ad_1]

وزیر دفاع “من قطعاً آن را انکار خواهم کرد”
جایزه افسر المپیک “ارتقاar پاک”
کمیته برگزاری “کاملاً بر میزبانی متمرکز است”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] سیکو هاشیموتو ، ناظر المپیک و پارالمپیک در توکیو ، در 24 سپتامبر سال گذشته کنفرانس ویدیویی آنلاین مربوط به بازی های المپیک توکیو را در توکیو برگزار کرد. 2021.01.22.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم یه جین = دولت و کمیته برگزاری ژاپن عدم صحت در گزارش های رسانه های خارجی مبنی بر اینکه تصمیم به لغو بازی های المپیک توکیو ، برنامه ریزی شده برای تابستان امسال ، به طور غیررسمی در دولت ژاپن اتخاذ شده است ، این موضوع را انکار کردند.

در روز 22 ، پخش رسمی کانال رسمی توکیو TV از یوتیوب و NHK ، وزیر دفاع ساکای مانابو آن روز در یک کنفرانس مطبوعاتی منظم گفت: “چنین واقعیتی وجود ندارد. من قطعاً آن را انکار خواهم کرد.”

در عین حال جای قضاوت وجود داشت که آیا در آینده اتفاق خواهد افتاد یا خیر.

وی گفت: “ما به عنوان یک دولت همکاری می کنیم تا برای موفقیت مسابقات آماده شویم.”

سیکو هاشیموتو (橋本 聖 子) جوایز المپیک و پارالمپیک توکیو نیز در آن روز پس از جلسه (شورای ایالتی) یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و گفت: “ما با همکاری یکدیگر به عنوان یکی از مقامات بازیهای توکیو ، اقدامات متقابل مناسبی را علیه کرونا انجام می دهیم. 19. ” ما برای اطمینان از ارتقا training آموزش از نزدیک با کمیته برگزاری و کمیته بین المللی المپیک (IOC) همکاری خواهیم کرد. ”

به گزارش مجله خبری جیجی نیوز و ورزشی ، کمیته برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو نیز در همان روز بیانیه تکذیب در مورد گزارش رسانه های خارجی صادر کرد.

کمیته برگزاری گفت: “تمام سازمانهای مرتبط از جمله دولت ، توکیو ، کمیته برگزاری و IOC کاملاً بر میزبانی متمرکز شده اند. کمیته برگزاری امیدوار است که جامعه را در اسرع وقت بازسازی کند.”

“تا آنجا که به دولت مربوط می شود ، نخست وزیر یوشیهیده سوگا عزم خود را برای برگزاری این مراسم ابراز داشته است. وی همچنین یک جلسه هماهنگی تاج را برای انجام یک تاج اکبر عمیق برای میزبان رویداد تنظیم کرده است.

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] علامت پنج حلقه در اول دسامبر سال گذشته در آبهای اودایبا ، توکیو شناور بود. 1321.01.13.

در بیست و یکم (به وقت محلی) ، روزنامه تایمز انگلیس گزارش داد كه دولت ژاپن با استناد به یك مقام ارشد حزب حاكم ژاپن كه خواست نامش فاش نشود ، این تصمیم را به طور غیررسمی لغو كرده است.

علاوه بر این ، رسانه ها گزارش دادند که دولت ژاپن در حال بررسی برگزاری آن در سال 2032 است.

در ژاپن ، نظریه لغو بازی های المپیک توکیو در حال رشد است. به دلیل شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) ، تعداد مبتلایان جدید هر روز به هزاران نفر می رسد. علاوه بر این ، واکسن های ضد COVID-19 در کشورهای جهان نیز به تأخیر می افتند.

طبق خلاصه گزارشات NHK ، وزارت بهداشت ، کار و رفاه و مقامات محلی ، تعداد افراد تازه آلوده در ژاپن در 21 ام به 5653 نفر رسیده است. تعداد کل افراد آلوده به 35 2689 نفر رسیده است.

در حال حاضر صداهایی از احزاب مخالف شنیده می شود که خواهان لغو بازی های المپیک توکیو یا ترمیم آن هستند.

طبق گفته Asahi Shimbun در 22 ، در جلسه عمومی مجلس نمایندگان روز قبل ، رئیس حزب کمونیست کازوئو شی گفت که واکسیناسیون تاج 19 از سراسر جهان تا المپیک توکیو در ماه جولای امکان پذیر نیست. . وی خاطرنشان کرد که تمام نیروهای جهان باید بر رفع کرونا 19 متمرکز شوند. “

در پاسخ ، نخست وزیر سوگا بر توافق با رئیس IOC توماس باخ مبنی بر اینکه “ما اطمینان خواهیم داشت (برای برگزاری المپیک)” تأکید کرد.

نخست وزیر سوگا پاسخ داد: “همانطور که اقدامات مقابله با بیماریهای عفونی به درستی اجرا می شود ، مقدمات در حال آماده سازی است تا این رویداد بدون پیش شرط واکسن به صورت ایمن و مطمئن انجام شود.

شهردار اوزاکا ، ماتسوی ایچیرو ، نماینده انجمن بازسازی ژاپن نزدیک به نخست وزیر سوگا ، نیز در تاریخ 20 ام به خبرنگاران گفت: “واکسیناسیون برای همه در ژاپن تا تابستان غیرممکن است. 4 سال بعد موکول می شود و در سال 2024 اتفاق می افتد. برای این که باشد ، ژاپن باید با IOC مذاکره کند. “

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.