[ad_1]

پیوند_انتخابی

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هی گونگ و لی چانگ هوان = دولت ژاپن در تاریخ 12th از توجه به رای دادگاه کره در مورد تسلی دادن زنان در ارتش ژاپن خبر داد.

به گفته آساهی شیمبون ، دبیرکل كاتو كاتسونوبو در جلسه توجیهی منظم روز سیزدهم گفت كه صدور حكم ادعاهای اضافی برای جبران خسارت به ژاپن برای دلداری از قربانیان زن به تعویق افتاده است. “با این حال” ، ما با علاقه زیادی روندهای آینده این روند را مشاهده می کنیم. ”

پیش از این ، در روز یازدهم ، دادگاه منطقه ای مرکزی سئول تصمیم گرفت دفاع از پرونده جبران خسارت علیه ژاپن را توسط 19 نفر ، از جمله گواک ینام فقید ، که برای سیزدهم برگزار می شود ، از سر بگیرد و به دادخواهی در 24 مارس ادامه دهد.

یک مقام دادگاه توضیح داد که “دادگاه دیده است که یک جلسه رسیدگی اضافی برای تعیین پرونده مورد نیاز است” و “به نظر می رسد دادگاه مراحل استفاده از حق توضیح را در آینده نزدیک طی خواهد کرد”

اگرچه هیچ س questionsال خاصی در مورد تأخیر در دادرسی تأیید نشده است ، اما به نظر می رسد تصمیم برای ارجاع به نتایج اولین دادگاه علیه قربانیان زنان تسلی دهنده ، مانند Bae Chun-hi فقید ، که قبلاً توسط دادگاه برگزار می شد ، تصویب شده است.

در دادگاه منطقه هشتم مرکزی سئول ، شاکی به نفع شاکی رأی داد و اظهار داشت: “دادخواست باید 100 میلیون درآمد شاکیان را پرداخت کند” در دادخواست 12 ژورنال زن راحتی ، از جمله مرحوم چون هه هی ، در برابر ژاپن

دادگاه حکم کرد که اصل “معافیت از حاکمیت” ، که بیان می کند یک کشور مستقل را نمی توان در دادگاه یک کشور دیگر محاکمه کرد ، در این مورد اعمال نمی شود و حکم به جبران خسارت 100 میلیون بدست آمده برای نگهداری از لحاظ روحی و جسمی شدید رنج ناشی از جنایات دولت ژاپن علیه بشریت.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected] ، [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *