[ad_1]

مسئول وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی “من نمی دانم چگونه از آن استفاده کنم”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]شهروندان با ماسک برای جلوگیری از عبور کرونا 19 از خیابان عابر پیاده در خیابان خرید گینزا در توکیو ، ژاپن در تاریخ 26 ام. در توکیو ، بیش از 1026 مورد تایید شده جدید تاج 19 در همان روز ظاهر شد و در عرض سه روز دوباره از 1000 عبور کرد. 2021.01.26.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = دولت ژاپن در تلاش است تا از My Number ، که با شماره ثبت یک کره ای مطابقت دارد ، برای واکسیناسیون در برابر عفونت ویروس کرونا (ویرگول کرونا 19) جدید استفاده کند ، اما مقامات نشانه هایی از خجالت دارند.

طبق گفته Nihon Keizai Shimbun (Nikkei) در تاریخ 27 ، تارو کونو ، مسئول واکسن ها ، توسط کمیته بودجه مجلس اعطا شد.

در همان زمان ، آنها گفتند که حتی اگر افراد از کارت های My Number و My Number استفاده نکنند ، می توانند در طی این مراحل واکسن بزنند. وی توضیح داد اگر کوپن های واکسیناسیون توزیع شده توسط سازمان های محلی را به محل بیاورید ، می توانید واکسن بزنید. مسئولیت آن به دولت محلی سپرده شد.

به نظر می رسد این اظهارات جایزه اصلاحات گنو سردرگمی ای را که هنگام آشکار شدن سیاست دولت در استفاده از شماره واکسیناسیون من بوجود آمده است ، برطرف می کند.

این سردرگمی از نوزدهم آغاز شد ، زمانی که وزیر اصلاحات دیجیتال ، هیرای تاکویا در یک کنفرانس خبری گفت که “تنها راه مدیریت قابل اعتماد افرادی که واکسینه شده اند و چه زمانی شماره من است.”

سپس ، در 21 ام ، نخست وزیر یوشیهیده سوگا نیز اصرار داشت در جلسه عمومی مجلس شورایان ، گفت: “ما ساختاری را که امکان شناسایی موثر سوابق واکسیناسیون را فراهم می کند ، از جمله استفاده از شماره من ، بررسی خواهیم کرد.”

با این حال ، طبق NHK ، ضریب نفوذ کارت های My Number که از سال 2016 شروع به توزیع می کند ، از بیست و سومین ماه ماه گذشته ، فقط 24 درصد است.

به گفته آساهی شیمبون در تاریخ 27 ، وزارت بهداشت ، کار و رفاه با استفاده ناگهانی دولت از شماره من گیج شد.

وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی مدیریت زمان واقعی را با استفاده از شماره من بر عهده نگرفت. یکی از مسئولان وزارت بهداشت ، کار و رفاه در روزنامه ای خجالت کشید و گفت: “من نمی دانم چگونه از آن استفاده کنم. من می خواهم این روزنامه را بدانم.”

همچنین صدای تلخی از مقامات محلی به گوش می رسد. وی انتقاد کرد: “هوساکا نوبوتو ، شهردار Setagaya-ku ، که بیشترین جمعیت را در بین شهرداری های توکیو دارد (مربوط به شهردار بخش) ، گفت که خیلی دیر است.”

وی پیش از این از وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی خواسته است که “یک سیستم یکپارچه بسازد” ، اما این مورد پذیرفته نشد ، بنابراین وی گفت که او یک سیستم مستقل را سفارش داده است.

وزارت بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی انتظار دارد واکسن COVID-19 از شرکت دارویی آمریکا Pfizer در ماه آینده تصویب شود. در صورت تصویب ، 10 هزار تا 20 هزار کارگر بهداشتی اولویت واکسیناسیون را تا پایان فوریه آغاز می کنند.

سپس تلقیح به ترتیب کارکنان بهداشتی ، سالمندان ، افراد مبتلا به بیماری های عمده 60-64 ساله و عموم مردم بسته به میزان واکسن تحویل شده ، آغاز می شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.