[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]تامورا نورییسا ، وزیر بهداشت ، کار و رفاه ژاپن در نشست خبری که در هفدهم سپتامبر سال گذشته در محل اقامت نخست وزیر توکیو برگزار شد ، به سyoالات خبرنگاران پاسخ داد. 20/12/25

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = در حالی که دولت ژاپن برای آماده سازی برای واکسیناسیون جدید ویروس کرونا (کرونا 19) عجله دارد ، گواهی جدید واکسیناسیون ویروس کرونا (کرونا 19) محتاطانه بود.

طبق گزارش پشتیبانی در تاریخ 27 ، وزیر بهداشت ، کار و رفاه اجتماعی تامورا نورییسا در آن روز در کمیته بودجه مجلس حضور یافت و از صدور گواهی واکسیناسیون یا عدم صدور س askedال پرسید. “وجود دارد.”

اگر شهروندان از ورود به مکانهای خاص در زندگی روزمره منع شوند ، بسته به اینکه گواهی واکسیناسیون داشته باشند یا نه ، این تبعیض را در نظر می گیرند.

دولت ژاپن قصد دارد از اواخر فوریه واکسیناسیون را به طور متوالی آغاز کند. بسته به میزان واکسن تحویلی ، واکسیناسیون به ترتیب کارکنان بهداشتی ، سالمندان ، افراد مبتلا به بیماری های عمده 60-64 ساله و عموم مردم آغاز می شود. ابتدا هدف تکمیل واکسیناسیون سالمندان در ماه ژوئن است.

واکسیناسیون سالمندان فقط در ماه ژوئن قابل انجام است و گفته می شود اگر گواهی زودتر صادر شود ، ممکن است تبعیض و شرایط ناعادلانه ایجاد شود.

در همین حال ، در حال حاضر بحث هایی در مورد گواهی واکسیناسیون تاج 19 وجود دارد. گزارش شده است که رهبران 27 کشور عضو اتحادیه اروپا در مورد موضوع صدور گواهینامه های واکسیناسیون با کنفرانس ویدیویی در تاریخ 21 ، تبادل نظر کرده اند.

گزارش شده است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) در حال بررسی صدور گواهی واکسیناسیون الکترونیکی است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *