[ad_1]

“جنجال ها در مورد استفاده از مادران جایگزین و سقط جنین” رسماً از صنعت سرگرمی خارج می شود

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]ژنگ شوآنگ ، بازیگر نقش اصلی زن چین (30 ساله) با اختلاف نظر در مورد ضرورت زایمان و سقط جنین از طریق مادران جایگزین ، غرق شده است. معروف است که جانگ هنگ ، عاشق سابق جئونگ شوانگ ، این ادعا را داشته است. عکس با داده های جئونگ شوانگ. <사진출처: 웨이보>

[서울=뉴시스] خبرنگار مون یه سونگ = بهترین بازیگر زن یونگ شوانگ 30 ساله چین که درگیر بحث و جدال در مورد تمایل به زایمان و سقط جنین از طریق مادران جایگزین شده است ، رسماً خبر خروج خود از صنعت سرگرمی را اعلام کرد.

در تاریخ 20 ام ، دفتر نشر روزنامه ملی و فوتوالکتریک ، یک سازمان اداره تبلیغات مرکزی مسئول پخش در چین ، از طریق رسانه های رسمی در تاریخ 20 ام اعلام کرد که “تولد یک مادر جایگزین خصوصی نیست ، این یک عمل غیرقانونی است. و با معیارهای اخلاقی اجتماعی مغایرت دارد. ”

ژنرال گوانگ جونگ گفت: “كشور ما تولد هر نوع مادر جایگزین را منع می كند” و خاطرنشان كرد: “تولد مادران جایگزین و ترك والدین مغایر با سارقان و اخلاق اجتماعی است.”

“هنرمندانی که در تلویزیون یا آنلاین ظاهر می شوند ، به ویژه هنرمندان مشهور ، به عنوان چهره های عمومی از نفوذ اجتماعی زیادی برخوردار هستند.

اداره کل تجارت الکترونیکی افزود: مفاد مربوطه وزارتخانه های ذی صلاح (در این مورد) روشن و سختگیرانه است و مورد قبول عموم قرار نخواهد گرفت.

وی افزود: “ما فرصتی یا بستری را برای نشان دادن چهره کسانی که باعث رسوائی یا ظلم و جنایت مرتکب شده اند فراهم نخواهیم کرد.” “ما یک صفحه نمایش و فرکانس سالم و در حال تحول را برای عموم مردم فراهم خواهیم کرد.”

به تازگی ، پس از افشای معشوق و بازیگر سابق خود ژانگ هونگ ، یونگ شوانگ بحث برانگیز بود ، از جمله به دنیا آوردن مادران جایگزین ، ترویج سقط جنین و ترک والدین.

ژانگ هنگ ادعا می کند که او در ایالات متحده مخفیانه با یونگ شوانگ ازدواج کرده و در فوریه و مارس 2019 او دو مادر جانشین را برای به دنیا آوردن فرزندان خود استخدام کرده است.

با این حال ، این دو حدود 7 ماه پس از بارداری مادران جایگزین از یکدیگر جدا شدند.

جئونگ شوانگ سقط جنین را ترویج می کند ، اما مادران جایگزین از سقط جنین و بچه دار شدن امتناع می ورزند.

شناخته شده است که کودکانی که شهروند آمریکایی هستند برای بازگشت به چین نیاز به رضایت مادرشان جئونگ شوانگ دارند.

ژانگ هنگ حتی متن سقط جنین چونگ را منتشر کرد.

با جنجال های روزافزون ، جئونگ شوانگ گفت: “این یک کار بسیار جانسوز و شخصی است و توسط افرادی آشکار شد که نمی خواستند صریح صحبت کنند اما قصد دیگری داشتند.

“در چین ، من هرگز کاری نکرده ام که دستورالعمل های دولت را نقض کند و از تمام قوانین کشورهای خارجی پیروی کرده ام.”

علی رغم توضیحات جئونگ سوپ ، کاربران شبکه همچنان از او انتقاد می کنند.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *