[ad_1]

پیوند_انتخابی
[양곤=AP/뉴시스]روز پنجم ، معلمان در مقابل دانشگاه دانشگاه یانگون در یانگون ، میانمار جمع شدند ، تابلویی با عنوان “معلمان میانمار ، نافرمانی از شهروندان” را در دست داشتند و برای نشان دادن مقاومت ، سه انگشت را بالا بردند. آنها روبان قرمز پوشیدند و در اعتراض به کودتا مقابل مدرسه تجمع کردند. 2021.02.05.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هی کیونگ = ارتش میانمار ، که 10 سال پس از کودتا قدرت خود را بدست آورد ، در 5 (به وقت محلی) توییتر و اینستاگرام را در کشورش مسدود کرد. این به دنبال مسدود شدن دسترسی به فیس بوک در سوم است.

به گزارش سی ان ان ، شرکت نروژی Telenor ، ارائه دهنده خدمات تلفن همراه در میانمار ، گفت: “وزارت اطلاعات و ارتباطات میانمار دستور مسدود کردن توییتر و اینستاگرام تا زمان صدور” اخطار اضافی “برای شبکه های تلفن همراه و خدمات اینترنتی را صادر کرده است. ارائه دهندگان در کشور. در 5 “او گفت.

گروه نظارت بر شبکه NetBlocks همچنین تأیید کرد که “توییتر در حال حاضر توسط چندین ارائه دهنده شبکه در میانمار محدود شده است.”

توییتر گفت که “بسیار نگران” در مورد این دستور است. سخنگوی توییتر در مصاحبه با CNN گفت که او نگران است “حق جامعه را برای برقراری ارتباط و صحبت نقض می کند”.

در بیانیه ای ، سخنگوی فیس بوک که اینستاگرام را اداره می کند ، در بیانیه ای گفت: “به شرکت های مخابراتی میانمار دستور داده شده است که اینستاگرام را مسدود کنند.” من از شما می خواهم کاری انجام دهید. ”

هنگامی که کارزار نافرمانی مدنی از طریق فیس بوک آغاز شد ، ارتش میانمار پس از کودتای اول ، فیس بوک را مسدود کرد. متعاقباً ، وقتی از Twitter و Instagram به عنوان واسطه جنبش مقاومت به جای Facebook استفاده شد ، به نظر می رسد که مسدود کردن دسترسی گسترش یافته است.

پیش از این ، ارتش میانمار اصرار داشت که انتخابات عمومی سال گذشته یک انتخابات تقلبی بود و اوایل صبح کودتا را آغاز کرد و شورای کنونی ایالت آنگ سان سوچی (خبرنگار نخست وزیر) و اعضای اتحادیه ملی دموکراسی را بازداشت کرد ( NLD). گفته می شود سوزی در خانه حبس شده بود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *