[ad_1]

“من هیچ حق و اختیاری ندارم که از افزایش نگرانی های قربانی جلوگیری کنم
“ژاپن باید تلاش کند تا زخمها را بر اساس روحیه عذرخواهی و تأمل بهبود بخشد”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]گزارشگر چوی جین سئوک = آدم برفی بر روی مجسمه دختری در مقابل سفارت قدیمی ژاپن در یونگنو-گو ، سئول قرار داده می شود ، در تاریخ 8th ، زمانی که قربانیان تسلیت نظامی ژاپنی برنده اولین دادخواست جبران خسارت علیه دولت ژاپن در یک دادگاه کره 2021.01.08. [email protected]

[서울=뉴시스] خبرنگار لی کوک هیون = وزارت امور خارجه در تاریخ 23 گفت که تصمیم ارتش ژاپن برای دلجویی از زنان قربانی جبران خسارت نهایی شده است ، گفت: “دولت ما هیچ ادعای اضافی علیه ژاپن در سطح دولت نخواهد کرد.”

با این حال ، دولت در پاسخ به درخواست اصلاح دولت ژاپن ، به رهبری دولت کره ، گفت: “این هیچ حق و اختیاری برای جلوگیری از نگرانی قربانیان ندارد.”

در بیانیه سخنگوی شماره 23 ، وزارت امور خارجه گفت: “دولت کره تشخیص داده است که توافقنامه آسایش زنان 2015 یک توافق نامه رسمی بین دو دولت است و در عین حال نشان داد که مشکل واقعی قابل حل نیست ، فقط از طریق توافق نامه ای بین دولت ها که منعکس کننده اهداف قربانیان نیست. ”

وزارت امور خارجه گفت: “دولت کره با مشورت با زنان قربانی آسایش تا پایان تلاش خواهد کرد تا یک راه حل آرام داشته باشد ، اما بر اساس روحیه مسئولیت پذیری ، عذرخواهی و تأملاتی که ژاپن نیز ابراز داشته است ،” شما باید تلاش خود را نشان دهید. ”

“دولت ژاپن باید با این واقعیت روبرو شود که مشکل قربانیان راحتی زنان در ارتش ژاپن نقض قوانین بین المللی است ، از جمله هنجارهای بین المللی حقوق بشر ، مانند نقض حقوق بشر زنان در جهان در طول جنگ بی سابقه است. و نقض حقوق بشر جهانی. “” ما تمام تلاش خود را برای ادامه همکاری سازنده و آینده نگرانه بین کره و ژاپن با بررسی دقیق تأثیر خواهیم داشت. ”

در روز هشتم ، شعبه 34 دادگستری حل و فصل مدنی دادگاه منطقه مرکزی سئول (رئیس دادگاه کیم جونگ اون) در مورد ادعای جبران خسارت علیه دولت ژاپن 12 قربانی زن در آسایش ، از جمله مرحوم چون هه با ، حکم داد ” او را بپردازید. » از آن زمان به بعد ، دولت ژاپن نامه تجدیدنظر را تا نیمه شب 22 ، که دوره ای است که تجدیدنظر در آن امکان پذیر است ، ثبت نکرده و تصمیم دادگاه اول نیز تأیید شده است.

در پاسخ ، توشیمیتسو موتگی ، وزیر امور خارجه ژاپن در بیانیه ای گفت: “این تصمیم به وضوح ناقض قوانین بین المللی و توافق نامه بین دو کشور است ، که بسیار تأسف آور و کاملاً غیرقابل قبول است.” ما از شما می خواهیم اقدامات مناسب را برای رفع سریع مشکل انجام دهید. “

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *