[ad_1]

در اولین جلسه معاون وزیر دارایی و معاون رئیس بانک مرکزی در سال 2021 شرکت می کند.
ایالات متحده ، تغییرات آب و هوایی و موارد دیگر.

پیوند_انتخابی
【Sejong = Newsis】 دولت Eojin-dong ، وزارت استراتژی و دارایی شهر Sejong. 09/03/2019 [email protected]

[세종=뉴시스] خبرنگار ای یونگ تاك = دولت در كنفرانس G20 بر احیای تجارت جهانی و تأمین عادلانه واكسن از طریق چند جانبه گرایی و احیای زنجیره ارزش جهانی (GVC) تأكید كرد. با توجه به مالیات دیجیتال ، او معتقد است که باید بین صنعت خدمات دیجیتال و صنعت تولید رویکرد متفاوتی اعمال شود.

وزارت استراتژی و دارایی در روز 27 اعلام کرد که Taesik Yoon (معاون وزیر دارایی) در “جلسه معاون وزیر دارایی G20 و معاون رئیس کل بانک مرکزی” شرکت می کند که 25 و 26 برگزار شد.

مقامات سازمان های بین المللی ، از جمله 20 کشور بزرگ و کشورهای میزبان ، معاونان مالی و معاونان رئیس بانک های مرکزی ، صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) ، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) و بانک جهانی (WB) جمع شد

معاون دستیار وزیر یون بر اهمیت احیای تجارت جهانی از طریق چندجانبه گرایی و بازسازی GVC در زمینه اقتصاد جهانی و همکاری های کلان تأکید کرد. وی همچنین خواستار ادامه همکاری G20 در توزیع عادلانه و سریع واکسن ها شد.

وی سپس دستور داد كه انتقال به اقتصاد دیجیتال و سبز باید به عنوان عاملی در جهت توانمند سازی اقتصاد جهانی و مشاغل اصلی سیاست دیجیتالی New Deal مانند ساخت سد برای دستیابی به داده ها ، افتتاح و استفاده و نصب استفاده شود. Wi-Fi در مدارس ابتدایی ، متوسطه و متوسطه. معرفی کرد.

با توجه به سیستم مالی بین المللی کره ، رئیس مشترک کارگروه سیستم مالی بین المللی با اشاره به تأخیر در بازپرداخت بدهی (DSSI) در کشورهای کم درآمد ، که تا ژوئن تمدید شد ، اظهار نظری برجسته کرد ، همانطور که Crona Crisis 19 ادامه دارد ، از طریق یک پاسخ مهم ، و همکاری G20 را تشویق می کند.

کشورهای شرکت کننده موافقت موجود خود را در بخش مالیات بین المللی تأیید کردند تا با واکنش جهانی به مالیات دیجیتال تا اواسط سال مواجه شوند.

معاون دستیار وزیر یون بر ضرورت اعمال رویکرد متمایز بین صنعت خدمات دیجیتال و صنعت تولید با در نظر گرفتن هدف اصلی مالیات دیجیتال تأکید کرد. گفته شده است که باید در اعمال مالیات بین تجارت خدمات دیجیتال مانند موتورهای جستجو و تجارت مصرف کننده مانند تلفن های موبایل تفاوت وجود داشته باشد.

در این نشست ، کشورهای شرکت کننده توافق کردند که برای اصلاحات ساختاری مانند انتقال اقتصادی دیجیتال و کم کربن کار کنند ، ضمن پیش بینی بهبود اقتصاد جهانی در سال جاری ، تأکید بر لزوم توزیع سریع و عادلانه واکسن ها ، پشتیبانی مالی مستمر برای بهبود .

این وزارتخانه گفت ، به ویژه ، ایالات متحده ، که نسبت به تغییر اقلیم و چند جانبه گرایی منفی است ، در اولین نشست G20 از زمان آغاز به کار دولت بایدن ، موقعیت خود را تغییر داد.

ایالات متحده یک بسته محرکه اضافی 1.9 تریلیون دلاری معرفی کرده و بر اهمیت چندجانبه گرایی تأکید کرده است. تصمیم گرفته شده است تا با جامعه بین المللی در زمینه تحول دیجیتال ، از جمله بازیابی محیط زیست ، کار کند.

کشورهای عمده ، از جمله ایالات متحده ، به بیماری های واگیر متمرکز بر سازمان بهداشت جهانی (WHO) پاسخ داده و در مورد نیاز و فوریت همکاری مشترک در زمینه تغییر اقلیم اتفاق نظر ایجاد کرده اند.

دولت کره همچنین طرحی را برای گسترش سریع واکسن ها در کشورهای در حال توسعه و اطمینان از رهبری WHO پیشنهاد کرد و مواردی از سیاست کره را مانند راهنمایی در مورد افشای ESG برای حمایت از انتقال به اقتصاد کم کربن از منظر مالی به اشتراک گذاشت.

بر اساس برنامه عملیاتی مصوب در این نشست ، G20 برنامه های مربوط به هماهنگی سیاست جهانی را از طریق گروه های کاری برای هر منطقه روشن می کند و آن را از طریق نشست وزرای دارایی G20 اعلام می کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *