[ad_1]

سیاست واکسن اضافی Pfizer Modena
در صورت تأمین 600 میلیون دوز ، 300 میلیون نفر می توانند واکسینه شوند

پیوند_انتخابی
[트루프=AP/뉴시스] عکس واکسن ویروس کرونا ویروس جدید مودنا (کرونا 19) ، که در 9th (به وقت محلی) در Troup ، پنسیلوانیا ، ایالات متحده آمریکا گرفته شده است. 27.01.021.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambitnara = جو بایدن دولت آمریكا تصمیم گرفته 200 میلیون دوز اضافی از واكسن ویروس كرونا (Corona 19) اضافی خریداری كند.

واشنگتن پست (WP) در بیست و ششم (به وقت محلی) گزارش داد که دولت بایدن قصد دارد 200 میلیون دوز اضافی از واکسن های Pfizer Moder و Corona 19 ، که در حال حاضر برای استفاده اضطراری مجاز هستند ، تهیه کند.

رئیس جمهور بایدن در یک سخنرانی گفت که انتظار دارد همه لوازم اضافی در تابستان وارد شود.

رئیس جمهور بایدن گفت که انتظار دارد بتواند در بهار برای عموم مردم واکسن بزند ، که این اولین هدف نیست. این سخنی است که در هنگام بحث درباره پیشنهادی برای افزایش هدف روزانه واکسیناسیون از 1 میلیون به 1.5 میلیون نفر ارائه شد.

وی گفت: “این یک فعالیت نمایشگاهی است.”

با ارائه 200 میلیون وعده اضافی ، دارایی های ایالات متحده به 600 میلیون وعده افزایش می یابد. Modena و Pfizer قبلا توافق کرده اند که 200 میلیون نسخه از آنها را تا پایان ماه ژوئن به دولت فدرال تحویل دهند. از آنجا که این واکسن ها باید دو بار تزریق شوند ، می توان 600 میلیون دوز به 300 میلیون نفر داد.

در حال حاضر 260 میلیون آمریکایی در گروه سنی واکسیناسیون وجود دارد. Pfizer و Moderna آزمایشات بالینی را برای کودکان زیر 12 سال آغاز کرده اند. اگر نتایج مثبت باشد ، جمعیت واجد شرایط بیشتر افزایش می یابد.

WP به نقل از منابع گفت كه قرارداد رسمی در انتظار است زیرا دولت قصد داشت گزینه های خرید اضافی را كه در قرارداد موجود مشخص شده است ، آغاز كند. با این حال ، شرکت های دارویی در مورد موقعیت خود محتاط هستند.

سخنگوی مودنا از صحبت کردن پرهیز می کند. سخنگوی فایزر گفت: “ما با دولت بایدن ارتباط منظم برقرار می کنیم. اگر کاخ سفید فرصت های خرید اضافی را به کار گیرد ، آماده آغاز مذاکرات هستیم.”

از آنجا که شرکت های دارویی به تدریج تولید را تسریع می کنند ، دولت فدرال ممکن است سهمیه های دولت محلی ، از جمله ایالت ها را هفته آینده 16 درصد افزایش دهد. انتظار می رود با این کار برخی از کمبودهای واکسن در ایالات متحده برطرف شود.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوزnews.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *