[ad_1]

دعوت از اعضای هر دو طرف جلسه غیرعلنی … بیش از 1 ساعت

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور جدید ایالات متحده در روز 22 در اتاق ناهارخوری ایالتی کاخ سفید سخنرانی می کند. 25/21 2021.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = جو بایدن دولت جدید ایالات متحده با دو طرف در مجلس سنا تماس گرفته است تا یک بسته محرک بزرگ که اخیراً اعلام شده است 1.9 تریلیون دلار (حدود 2092 تریلیون بدبو) را تصویب کند.

هیل ، یک رسانه متخصص در پارلمان ، به استناد سناتورهایی که به بیست و چهارمین تماس (به وقت محلی) پاسخ دادند ، به همین ترتیب گزارش داد. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 14 ، رئیس جمهور بایدن پیش از این اقدامات محرک دیگری را برای جبران تأثیر اقتصادی عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) تحت عنوان “برنامه کمک آمریکا” اعلام کرده بود.

این مشوق شامل پرداخت نقدی 1400 دلاری به کلیه شهروندان ، پرداخت یارانه 400 دلار سود بیکاری در هفته ، افزایش حداقل دستمزد ، افزایش توزیع واکسن ، ازسرگیری مدارس و بودجه ای برای حمایت از مقامات محلی و سایر موارد مرتبط می باشد.

گفته می شود برایان دیز ، رئیس کمیسیون اقتصادی ملی کاخ سفید (NEC) جلسه ای غیرعلنی برگزار کرد و در مجموع 16 سناتور را دعوت کرد که از هر حزب هشت نفر بودند. گفته می شود این جلسه حدود یک ساعت یا بیشتر به طول انجامیده است.

گزارش شد که در طول جلسه ، سناتورها موضع خود را ابراز داشتند که بودجه محرک باید در اولویت اصلی توزیع واکسن ها باشد و منابع باید به افرادی که نیاز به حمایت اقتصادی دارند ، هدایت شود.

پیش از این نشست ، دیدز به خبرنگاران گفت كه “از نظر ویروس و اقتصاد با لحظه حساس روبرو هستیم” و بر لزوم اقدامات قاطع تأكید كرد. در این جلسه لوئیز ترل مدیر قانونگذاری کاخ سفید و هماهنگ کننده جف غول برای کرونا 19 نیز حضور داشتند.

دیک دوربین ، رهبر حزب دموکراتیک سنا ، تأکید کرد که انتقال تاکنون به تأخیر افتاده است و گفت که وی در طول بحث “تغذیه” می کند. وی همچنین اقدامات کاخ سفید را چنین توصیف کرد: “ما با همه گیری با تمرکز بر رهبری و علوم فدرال روبرو هستیم.”

دوربین گفت: “سنا باید منابع مورد نیاز مردم آمریکا را برای زنده ماندن از این بیماری همه گیر و درازمدت اقتصادی و همکاری دو جانبه فراهم کند.”

آنگوس کینگ ، یک نماینده مستقل دموکرات ، گفت: “تماس میان کاخ سفید و اعضای کنگره یک بحث دوجانبه بود که بر حل و فصل سیاست متمرکز بود.” “این به خودی خود مهم است.” “بیایید با هم کار کنیم تا سرعت واکسن را تسریع کنیم و به آمریکایی ها در طول بیماری همه گیر کمک کنیم.”

از طرف دیگر ، حزب جمهوری خواه در مورد تأمین بودجه این بسته محرک بسیار بزرگ ابراز نگرانی کرده است. وی گفت: سناتور جمهوریخواه سوزان کالینز گفت: “بسیاری از س questionsالات هنوز پاسخ داده نشده است.” “چگونه دولت 1.9 تریلیون دلار درآمد کسب خواهد کرد.”

علاوه بر این ، سناتور میت رامنی از همان حزب ، نیاز به کمک های ایالتی و دولت محلی و اهمیت حمایت از مزایای بیکاری را تأیید کرد ، اما گفت “تعداد کل (مقیاس) کاملاً تکان دهنده است.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *