[ad_1]

رستاخیز “هفته بال غربی” … با تهیه مطالب خود ، منطقه ارتباط عمومی را گسترش دهید

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در تاریخ 28 ژانویه در دفتر کاخ سفید اظهارات پزشکی کرد. 2021.02.01.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان جونیور = گزارش می دهد که دولت جو بایدن در ایالات متحده ، که در 20 ژانویه آغاز به کار کرد ، در حال ترویج روشی برای برقراری ارتباط مستقیم با مردم برای آماده سازی “پایان ماه عسل” با رسانه های مستقر است.

به گفته رسانه آمریکایی Axios در سی و یکم (به وقت محلی) ، دولت بایدن قصد دارد سریال وب “هفته بال غربی” را که در کاخ سفید در دولت سابق باراک اوباما به صورت هفتگی پخش می شد ، احیا کند.

Western Wing Week که از سال 2010 آغاز شد ، مجموعه ای از ویدیوها است که توسط تیم دفتر استراتژی دیجیتال کاخ سفید ویرایش شده و از طریق YouTube ، صفحه اصلی کاخ سفید و iTunes در دسترس عموم قرار گرفته است. “خود محتوا” از رسانه ها عبور نکرد.

کاخ سفید بایدن همچنین قصد دارد از طریق اسکایپ ، یوتیوب و توییتر مستقیم با مردم ارتباط برقرار کند. کیت برنر ، مسئول امور عمومی کاخ سفید گفت: “ما نظرات جالب و جدیدی را به سنت قدیمی (ارتباطی) ارائه خواهیم داد.”

همچنین انتظار می رود کاخ سفید ارتباط عمومی را از طریق رسانه های محلی و نه رسانه های مرکزی در واشنگتن افزایش دهد. معاون رئیس جمهور کملا هریس گفت که وی هفته گذشته با رسانه های آریزونا و ویرجینیای غربی مصاحبه کرده بود.

در ایالات متحده درگیری بین رسانه های مستقر و کاخ سفید در زمان رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ به اوج خود رسیده است. رئیس جمهور سابق ترامپ رسانه های مستقر را “اخبار جعلی” تقبیح کرده و از طریق توییتر با هواداران خود ارتباط مستقیم برقرار کرده است.

رئیس جمهور بایدن با عضویت در نیویورک تایمز (NYT) و واشنگتن پست (WP) ژست آشتی با رسانه های مستقر را انجام داد ، رئیس جمهور سابق ترامپ پس از تصدی مقام خود آن را خاتمه داد ، اما از یک طرف “ارتباط مستقیم” رسانه ها را کنار گذاشت . باید افزایش یابد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *