[ad_1]

سومین برنامه بزرگ برای مشوق های اقتصادی ، دو برابر حداقل دستمزد ، برنامه ای برای احیای صنعت تولید به سبک بایدن ،
فشار گسترده مردم ، اتحاد دموکراسی های 5G و تحقق 10 دموکراسی (D10)

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده هنگام سخنرانی در کرونا 19 ماسک می گیرد ، در حالی که معاون رئیس جمهور کمالا هریس و آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، روز 21 (به وقت محلی) در اتاق ناهار خوری ایالتی کاخ سفید شرکت می کنند. 2021.01.22.

[서울=뉴시스] گزارشگر چوی هی جونگ = پس از روی کار آمدن رئیس جمهور ایالات متحده بایدن ، جلسات کابینه و انتصابات کلیدی تسریع می شود ، در حالی که فدراسیون ملی بازرگانان عضو بخش اقتصادی دولت بایدن است. پنج مورد پیشنهاد شد.

◇ چشم اندازهای پیشبرد برنامه سوم برای مشوق های اقتصادی خارج از سطح رکود بزرگ

به گفته FKI در تاریخ 26 ، اولین نکاتی که برای راه اندازی دولت بایدن تحت نظارت قرار می گیرد ، تصویب سومین برنامه محرک اقتصادی (برنامه کمک آمریکا) و اجرای اقدامات اضطراری برای تاج ، مانند قانون تولید است. کالاهای دفاعی.

وزیر دارایی جانت یلن اولویت اصلی خود را در غلبه بر بیماری همه گیر تاج و تخت طی یک جلسه استماع و اعلام برنامه ای برای یک محرک اقتصادی فعال اعلام کرد و گفت وی ضمن صدور اوراق قرضه فوق العاده بلند مدت دولت با سررسید 50 در اقدامات محرک مالی فعال خواهد بود سالها در عوض. نگرانی در مورد بار مالی او اشاره کرد که به طور فعال بررسی خواهد کرد.

به عنوان رئیس کمیسیون اقتصادی ملی کاخ سفید (NEC) ، به همراه وزیر یلن ، رئیس کمیسیون اقتصادی ملی کاخ سفید (NEC) ، مشاور اقتصادی رئیس جمهور اوباما در بحران مالی جهانی و نظارت بر برنامه نجات برای صنعت خودرو بر اساس این تجربه ، انتظار می رود که یک نیروی محرکه در تصمیم گیری جسورانه و ارتقا of اقدامات محرک اقتصادی در مقیاس بزرگ باشد.

برنامه محرک سوم ، با ارزش حدود 1.9 تریلیون دلار ، شامل 1400 دلار کمک به شخصی در برابر بلایای طبیعی ، مزایای ویژه بیکاری ، حفاظت از خانه و حمایت از انزوای شخصی و مرخصی استحقاقی در صورت تأیید است. در حال حاضر ، مجموع اقدامات محرک اول (2 تریلیون دلار) و دوم (900 میلیارد دلار) در ایالات متحده 14.5٪ از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده است که در حال حاضر بالاتر از سطح رکود بزرگ است (تولید ناخالص داخلی آمریکا در حال حاضر 12.6٪). ) همچنین توجه به اینکه آیا سرعت تولید واکسن با مراجعه به قانون کالاهای دفاعی برای تحقق وعده رئیس جمهور بایدن برای واکسیناسیون 100 میلیون نفر طی 100 روز از زمان ریاست جمهوری ، افزایش می یابد.

پیوند_انتخابی

از طرف دیگر ، در صورت اجرای برنامه محرک سوم ، انتظار می رود این سیاست بر سیاست بانک فدرال در مورد نرخ بهره پایین تأثیر بگذارد. اگر رشد و تورم به دلیل محرک سوم و سرمایه گذاری در زیرساخت ها اتفاق بیفتد ، دوره افزایش نرخ بهره که در ابتدا در سال 2025 انتظار می رفت می تواند تا سال 2023 تسریع شود.

to فرصت دو برابر کردن حداقل دستمزد برای ترمیم طبقه متوسط

کمیته مشورتی اقتصادی کاخ سفید (CEA) ، اتاق فکر کاخ سفید و “معلم خانواده اقتصادی رئیس جمهور” لقب گرفته است ، متشکل از اقتصاددانان مترقی است و قصد رئیس جمهور بایدن را برای فشار جدی به آرمان های حزب دموکرات برای بازگرداندن طبقه متوسط ​​و بهبود نابرابری درآمد.

رئیس جمهور بایدن ، که “ایجاد طبقه متوسط” را به عنوان اولین پرچم پیشنهاد کرد ، گفت که حداقل دستمزد فدرال تا سال 2025 از 7.5 دلار به 15 دلار افزایش می یابد ، روند ایجاد اتحادیه ها و تقویت حق مذاکرات جمعی ساده می شود. نرخ. من شرط بندی کردم هشت ایالت ، از جمله کالیفرنیا و ایلینوی ، قبض هایی را برای رسیدن به حداقل دستمزد 15 دلار تصویب کرده اند و برنامه تشویقی سوم شامل بند حداقل دستمزد است.

برنامه ریزی برنامه ای برای احیای تولید به سبک بایدن و تجسم بازسازی اقتصادی

پیوند_انتخابی

دیدگاه بایدن در مورد احیای تولید و بازسازی اقتصادی آنقدر قوی است که بتواند از طرح رئیس جمهور سابق ترامپ برای احیای تولید تقلید کند و ترویج اقدامات احیای به سبک بایدن در آینده جلب توجه می کند. به طور خاص ، انتصاب جینا ریموند به عنوان وزیر بازرگانی ، که بر این امر نظارت خواهد کرد ، زیرساخت ها و فضای کسب و کار را به عنوان فرماندار رود آیلند بهبود بخشیده است تا نرخ بیکاری در رود آیلند ، که به عنوان کمترین میزان در ایالات متحده رتبه بندی شده است ، به نصف کاهش یابد (7.7 in در سال 2014 → 3.6 in در سال 2019) او کاهش می یابد و به عنوان شخصی با درک بالا از فیزیولوژی شرکت بر اساس تجربه از زمان تاسیس شرکت سرمایه گذاری خطر پذیر ارزیابی می شود.

دیدگاه های “ساخت آن در آمریکا” و “خرید آمریکایی” بایدن سه سیاست اصلی متمرکز بر تولید ایالات متحده آمریکا است. ▲ خرید و تحویل مواد اولیه ساخته شده در ایالات متحده بازگشت به ایالات متحده اقدامات به عنوان 10٪ اعتبار مالیاتی برای شرکت هایی که ایجاد مشاغل جدید ، تولید در ایالات متحده ، سرمایه گذاری 2 تریلیون دلار در زیرساخت ها ، سرمایه گذاری 400 میلیارد دلاری در خریدهای کالاهای خریداری شده در ایالات متحده توسط دولت فدرال و تحمیل 10 درصد مالیات کیفری برای شرکت های خارج از کشور. آن شامل.

“بدون تعرفه و اتحادیه” … سیاست چین برای تقویت با تغییر استراتژی

انتظار می رود ایالات متحده با معرفی كاترین تای ، نماینده فروش نسل دوم تایوان (USTR) ، با همکاری وزارت خزانه داری ، تجارت و بازرگانی سیاست بازدارندگی شدیدی را در چین دنبال كند. نماینده تایلند موجی سخت علیه چین است ، که اصرار دارد که باید از هر دو استراتژی دفاعی و تهاجمی در سیاست چین استفاده شود ، حملات تعرفه ای دو جانبه و تحریم های اقتصادی به سبک ترامپ را “اقدامات متقابل دفاعی” ارزیابی می کند. این موضع شناخته شده است که می تواند با ایجاد جبهه ائتلاف با متحدان ایالات متحده و اردوگاه های دوستانه ، از جمله سرمایه گذاری مستقیم در کره ، “پاسخ تهاجمی” به فشار بر چین را نشان دهد.

در حقیقت ، نامزد نماینده تایلند در مذاکرات تجدید نظر در USMCA (توافق نامه ایالات متحده ، مکزیک و کانادا) از استانداردهای قوی کارگری و زیست محیطی استفاده می کند.

پیوند_انتخابی

علاوه بر این ، در جلسه استماع مصوبه کمیسیون خدمات مالی ایالات متحده در نوزدهم ، جانت یلن وزیر دارایی اشاره کرد که “ما با استفاده از ابزارهای مختلف تجارت” با شیوه های تجارت غیرقانونی چین مبارزه خواهیم کرد “. وزیر امور خارجه تونی بلینکلن همچنین گفت: “حتی اگر با همه روش های ترامپ موافق نباشید ، رویکرد شما در مورد چین روش صحیحی است” و “شما نباید محصولات تولید شده توسط کار اجباری سین کیانگ ویگرو را وارد کنید.”

◇ جنبش تقویت اتحادیه … 5G اتحادیه دولت دموکراتیک ، D10 (G7 + کره · · · 印) رسمی

همچنین به جنبش ایالات متحده برای تقویت اتحاد توجه می شود. ایالات متحده و اتحادیه دموکراتیک اتحادیه اروپا (EU-Tech) در حال بحث در مورد بحث در مورد هژمونی جدید فناوری مانند 5G و امنیت ارتباطات هستند. اتحادیه اروپا به ایالات متحده پیشنهاد کرده است که کمیسیون تجارت و فناوری پان آتلانتیک (TTIP) ایجاد کند که هدف آن جلوگیری از دستیابی چین به مزیت با تعیین مشترک استانداردهای فن آوری و صنعت مربوط به فن آوری های جدید با ایالات متحده است. در حالی که رئیس جمهور سابق ترامپ فشار شدیدی به جهان برای خاموش کردن تجهیزات 5G هواوی وارد کرده است ، انتظار می رود که دولت بایدن در جنگ آینده برای سلطه طلبی بر فن آوری های جدید از روش های دیپلماتیک استفاده کند.

در همین حال ، همچنین باید به تصمیم دولت بایدن برای گسترش یا سازماندهی مجدد G7 اشاره کرد ، برنامه ریزی شده در ماه ژوئن. این بدان دلیل است که نخست وزیر انگلیس ، بوریس جونز ، رئیس G7 ، از سه کشور کره ، استرالیا و هند به عنوان ناظر دعوت کرده است و در حال توسعه G7 برای رسمیت بخشیدن به سازماندهی مجدد D10 (10 کشور دموکراتیک) است. از آنجا که انتظار می رود دولت بایدن بر احیای چند جانبه گرایی تأکید کند و روابط بین اتحاد را تقویت کند و به طور فعال از اتحاد با اردوگاه های دوستانه برای آزمایش در برابر چین استفاده کند ، احتمال شناسایی رسمی طرح D10 نیز پیش بینی شده است. کورت کامپل ، که به عنوان هماهنگ کننده هندو-اقیانوس آرام (منصوب شده) به شورای امنیت ملی کاخ سفید (NSC) منصوب شده است ، در تاریخ 21th اعلام کرد: “من از توسعه D10 برای تأیید چین حمایت می کنم” در کمک به امور خارجه

در همین رابطه ، کیم بونگمن ، رئیس دفتر همکاری های بین المللی FKI ، گفت: “ما نگران نقش کره به عنوان متحد دولت بایدن ، که بر اتحاد تأکید می کند ، و پاسخ به موضع قاطع مردم در مورد ایالات متحده جدید است. دولت چین. “وقت آن است که دور هم جمع شویم و برای پاسخ دقیق آماده شویم.”

◎ Sympathy Press Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *