[ad_1]

استان توچیگی در 7 فوریه لغو شد …

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن ، یوشیهیده سوگا ، در محل اقامت نخست وزیر در 22 ام در جلسه ستاد تاج 19 صحبت کرد.

[서울=뉴시스]خبرنگار لی جه جونگ = دولت ژاپن برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (تاج 19) تا 7 مارس ، وضعیت اضطراری صادر شده به 11 استان از جمله توکیو را به دومین منطقه گسترش داد.

به گفته NHK و Nikkei Shimbun ، دولت ژاپن امشب جلسه ستاد مرکزی کرونا 19 را در محل اقامت نخست وزیر برگزار کرد و تصمیم گرفت اجرای اعلامیه های اضطراری را در ده استان از جمله توکیو و اوساکا تا 7 ماه آینده ادامه دهد تا توچیگی استان آن را لغو کرد. تصمیم بگیرید

نخست وزیر یوشیهیده سوگا گفت: “از زمان اعلام وضعیت اضطراری در ماه گذشته ، تعداد مبتلایان جدید در سراسر کشور از جمله توکیو در حال کاهش است و من فکر می کنم این اقدام که با هدف کاهش ساعات کار رستوران انجام می شود دارای اثر واضح ادامه روند نزولی و کاهش تعداد بیماران بستری و بیمار جدی ضروری است. ”

علاوه بر این ، نخست وزیر سوگا اعلام کرد که استان توچیگی اعلامیه اضطراری را از 7 فوریه لغو می کند و 10 استان از جمله توکیو و اوزاکا آن را تا 7 مارس تمدید می کنند.

با این حال ، نخست وزیر سوگا گفت که او حتی قبل از پایان مهلت 7 مارس ، زمانی که وضعیت عفونت تاج 19 بهبود یافت ، اعلامیه اضطراری صادر می کند.

نخست وزیر سوگا افزود: “ما به کار خود با هر دولت محلی ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل شود که افراد نیازمند می توانند مراقبت های پزشکی لازم را دریافت کنند. برای محافظت از زندگی و زندگی مردم ، هر وزیر اقدامات عمیق خود را ادامه می دهد و برای کاهش عفونت تلاش می کند . ما مشتاقانه منتظر تکیه کردن هستیم. “

علاوه بر این ، نخست وزیر سوگا پس از جلسه ضد ستاد با خبرنگاران دیدار کرد و دلایل تمدید این برنامه را توضیح داد و مردم را به همکاری دعوت کرد.

عصر روز گذشته ، نخست وزیر سوگا در مورد اعلام وضعیت اضطراری با جاستوشی نیشیمورا ، وزیر دارایی اقتصادی و بازآفرینی و وزیر رفاه و کار تامورا نورییسا ، مسئول تاج 19 گفتگو کرد.

وی پس از مصاحبه به خبرنگاران گفت: “تعداد افراد آلوده کاهش می یابد ، اما من فکر می کنم این وضعیتی است که فعلاً نیاز به هوشیاری دارد.”

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *