[ad_1]

“دهان” ترامپ در سال 2017-2019 شرکت در کنفرانس آمریکای شمالی

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]سخنگوی سابق کاخ سفید سارا هاکبی سندرز در 18 دسامبر 2018 در کاخ سفید با خبرنگاران صحبت کرد. 2021.01.25.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = یک گزارشگر گزارش داد سخنگوی سابق کاخ سفید سارا سندرز که توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا احضار شده است ، سمت فرماندار آرکانزاس را به چالش می کشد.

طبق CNN و رسانه های کنگره هیل در 24 ام (به وقت محلی) ، سخنگوی سابق سندرز انتظار می رود که نامزد فرمانداری آرکانزاس را در تاریخ 25 ام اعلام کند. سخنگوی سابق ساندرز در آرکانزاس متولد شد.

سندرز ، سخنگوی پیشین کاخ سفید ، از ژانویه 2017 ، هنگامی که دولت ترامپ روی کار آمد ، به عنوان سخنگوی کاخ سفید شروع به کار کرد و سپس در ژوئیه همان سال سخنگوی کاخ سفید شد. سپس به مدت دو سال “دهان” رئیس جمهور ترامپ تا ژوئیه 2019 بود.

در جریان نشست 2018 آمریکا و کره شمالی در سنگاپور ، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به او چشمک زد و این موضوع داغ خاطرات وی شد. اندکی پس از ترک دفتر ، انتظار می رفت نامزد فرمانداری آرکانزاس باشد.

فرماندار سابق آرکانزاس سابقه ای کاملاً دموکراتیک داشت. رئیس جمهور سابق دموکرات بیل کلینتون نیز دو بار به عنوان فرماندار آرکانزاس خدمت کرده است. مدیر فعلی اما ایرسای هاچینسون جمهوری خواه است.

آرکانزاس در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 3 نوامبر ، دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین را به جای جو بایدن رئیس جمهور انتخاب کرد. هیل تخمین زده است که رای گیری در آرکانزاس در سال های اخیر به حزب جمهوری خواه منتقل شده است.

CNN پیش بینی می کند: “انتظار می رود که سخنگوی سابق ساندرز ، کار با رئیس جمهور سابق ترامپ را در اولویت اول کارزار انتخاباتی قرار دهد.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *