[ad_1]

تأیید موضوع پیمان امنیتی ایالات متحده و ژاپن در مورد جزایر سنکاکو

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]وزیر دفاع ژاپن نوبو کیشی روز 24 در یک مکالمه تلفنی با لوید آستین وزیر دفاع ایالات متحده برای همکاری در جهت از بین بردن کامل ، قابل تأیید و برگشت ناپذیر تمام سلاح های کشتار جمعی کره شمالی (WMD) و موشک های بالستیک همکاری کرد. <사진출처 : NHK> 2021.1.24

[서울=뉴시스]گزارشگر یو سه جین = وزیر دفاع ژاپن کیشی نوبوو در 24 ام روز با وزیر دفاع ایالات متحده لوید آستین تماس گرفت تا با هم همکاری کنند تا از بین بردن کامل ، قابل تأیید و برگشت ناپذیر تمام سلاح های کشتار جمعی کره شمالی (WMD) و موشک های بالستیک استفاده کنند. پخش NHK اعلام کرد که آنها تصمیم به انجام این کار گرفته اند.

وزیر دفاع کیشی این روز را به وزیر دفاع آستین تبریک گفت و روشن ساخت که چین ضمن تقویت پیشرفت دریایی خود در دریاهای شرق و جنوب چین ، با تلاش برای تغییر وضعیت یک جانبه در برابر قدرت ، مخالف است.

وزیر امور خارجه آستین و وزیر دفاع کیشی تأیید کردند که سیستم سنکاکو در استان اوکیناوا تابع ماده 5 پیمان امنیتی ایالات متحده و ژاپن است که تعهدات دفاعی آمریکا در برابر ژاپن را پیش بینی می کند.

وی همچنین توافق كرد كه هرچه زودتر توافق شخصی را براساس شرایط آلودگی ویروس كرونا (Corona 19) منعقد كند كه هدف آن توافق زودهنگام مذاكرات بین ایالات متحده و ژاپن بر سر نیروهای آمریكایی مستقر در ژاپن است.

وزیر دفاع کیشی گفت: وزیر دفاع آستین به محیط امنیتی آسیا بسیار علاقه مند است و معتقد است که اتحاد ایالات متحده و ژاپن را بالا می برد. ما اعتماد ایجاد و قدرت بازدارندگی را تقویت خواهیم کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *