[ad_1]

وزیر کشاورزی ، جنگلداری و شیلات سابق یوشیکاوا در زمان کار خود از یک شرکت تخم مرغ 5 میلیون ین رشوه دریافت کرد

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] NHK در پانزدهم اعلام كرد كه یوشیكاوا تاكاموری ، 70 ساله ، یك عضو سابق مجلس نمایندگان حزب لیبرال دموكرات ، هنگام دریافت وزیر كشاورزی به دریافت رشوه 5 میلیون ین (حدود 53 میلیون وون) به طور نقدی متهم شد. جنگلها و شیلات (منبع عکس: وب سایت NHK را بگیرید) 2021.01.15.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هه کیونگ = نماینده سابق لیبرال دموکرات ، تاکاموری یوشیکاوا ، نماینده سابق حزب لیبرال دموکرات ، که به عنوان دستیار نخست وزیر ژاپن سوگا یوشیهیده شناخته می شود ، به اتهام دریافت رشوه 5 میلیون ین (حدود 53 میلیون وون) وجه نقد در حالی که زندانی بود ، زندانی شد. وزیر کشاورزی ، جنگلداری و شیلات تحت آزار و شکنجه.

بر اساس گزارش NHK از دادستانی منطقه 15 توکیو ، وی متهم است که از نوامبر 2018 تا آگوست 2019 ، زمانی که نماینده سابق یوشیکاوا ، نماینده سابق کشاورزی بود ، سه بار 5 میلیون ین پول نقد دریافت کرده است. ، جنگل ها و شیلات.

نماینده یوشیکاوا به دریافت رشوه از نماینده سابق آکیتافوزو ، تولید کننده بزرگ تخم مرغ مستقر در هیروشیما متهم است.

با توجه به اینكه یوشیكاوا ، نماینده سابق یوشیكاوا اخیراً تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته بود و نیازی به بازداشت نبود ، وزارت ویژه تصمیم گرفت كه از ترس فرار نباشد. یوشیکاوا سابق در ماه دسامبر گذشته ، هنگام تشکیل اتهام رشوه ، از کنگره جراحی قلب استعفا داد.

به گفته مقامات ، نماینده سابق یوشیکاوا اعتراف کرد که وی در تحقیقات از یک بخش ویژه پول دریافت کرده است. با این حال ، آنها گزارش دادند که ادعا می کنند که این مبلغ به عنوان رشوه شناخته نمی شود و ادعا می کنند که “من فکر می کردم این صندوق برای جشن افتتاح وزارت کشاورزی و جنگلداری است.”

مشخص است که یوشیکاوا ، نماینده سابق مجلس ، قبل و بعد از اینکه وزیر کشاورزی ، جنگلداری و شیلات بود ، از نماینده همان شرکت تخم مرغ 13 میلیون ین رشوه دریافت کرد. او معروف شد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *