[ad_1]

پیوند_انتخابی
[로스앤젤레스=AP/뉴시스]فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، در شانزدهم (به وقت محلی) گفت که برای پاسخگویی به رشد تاج 19 ، میزان بازداشت این ایالت به بالاترین سطح افزایش می یابد و از هفدهم به بعد اعمال می شود. در نتیجه ، در برخی از شهرستانها ظرفیت امکانات چند منظوره کاهش می یابد ، کارگران غیرضروری محدود به کار می شوند و ماسک ها باید در خارج از خانه استفاده شوند. این عکس صاحب یک رستوران در شهرستان الدورادو در Placerville را در 13 مه نشان می دهد که از پشت یک مانع موقت میهمان پذیرایی می کند. 17 نوامبر 2020

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هی کیونگ = ایالت کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا ، در تاریخ 25 ام (به وقت محلی) ، دستور تخلیه خانه ها در این ایالت را لغو کرد ، زیرا انتشار عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) تا حدودی به تأخیر افتاد.

به گزارش آسوشیتدپرس و سی ان ان ، مقامات بهداشتی کالیفرنیا دستور تخلیه صادر کرده و گفته اند که ظرفیت اسکان واحدهای مراقبت های ویژه در جنوب کالیفرنیا ، دره سن خوآکوین و منطقه خلیج سانفرانسیسکو ، صادر شده در ماه گذشته ، برای 15 چهار هفته آینده

در نتیجه ، ممکن است رستوران تجارت در فضای باز را از سر بگیرد ، و کلیسا ممکن است خدمات عبادت در فضای باز داشته باشد. مشاغل خدمات شخصی مانند سالن های زیبایی که در بسیاری از مناطق از تجارت منع شده اند نیز ممکن است فعالیت خود را از سر بگیرند. با این حال ، همه مقررات به طور همزمان حذف نمی شوند ، اما انتظار می رود با توجه به وضعیت شهرستان اجرا شوند.

توماس آراگون ، کمیسر بهداشت ایالتی کالیفرنیا امروز گفت: “کرونا 19 هنوز اینجا است و هنوز کشنده است.” “به همین دلیل کار ما کامل نیست ، اما مهم است که بدانیم اقدام جمعی ما جان انسان ها را نجات داده و از یک مانع حیاتی عبور کرده است.” او گفت.

طبق گزارش وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا (CDPH) ، در آن روز 27.07 مورد تاج تایید شده جدید وجود دارد 19 ، و تعداد موارد جدید در روز برای اولین بار از ماه گذشته به کمتر از 30،000 کاهش یافته است. علاوه بر این ، متوسط ​​تلفات کالیفرنیا در دو هفته گذشته 328 نفر است که بسیار کمتر از 504 مورد قبلی است.

علاوه بر این ، تعداد تخت های مراقبت های ویژه در کالیفرنیا 1168 تخت است که نسبت به روز گذشته 52 تخت افزایش داشته و نشانه های بهبود است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *