[ad_1]

سال گذشته شرکت های ورشکسته 6.5 درصد نسبت به سال قبل کاهش داشتند
“تأثیر حمایت از بودجه عمومی”
تعداد ورشکستگی ها ، مانند تجارت رستوران های تحت تأثیر کرونا 19 ، در حال افزایش است

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] شهروندان ماسک دار در سیزدهم از یک مسیر پیاده روی در توکیو ژاپن عبور می کنند تا از ابتلا به ویروس کرونا ویروس جدید جلوگیری کنند (کرونا 19). 1321.01.13.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم هی کیونگ = علی رغم سرماخوردگی اقتصادی ناشی از ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا 19) ، تعداد شرکت هایی که در یک سال در ژاپن ورشکسته شده اند در سال گذشته کاهش یافته و پایین ترین سطح در 20 سال گذشته را گزارش کرده اند. در سیزدهم.

تحلیلی در مورد تأثیر حمایت دولت ژاپن از شرکتهای تأمین مالی تحت تأثیر کرونا 19 وجود دارد.

طبق اطلاعات بانک اطلاعات امپریال ، بزرگترین شرکت تحقیقاتی اعتبار ژاپن ، 7809 شرکت در سال گذشته بیش از 10 میلیون ین (تقریبا 150 میلیون وون) بدهی متحمل شده اند و با رشد 6.5 درصدی وارد مراحل تسویه حقوقی شده اند. کمی از سال قبل

این دومین کمترین رقم از سال 2000 است که تحقیقات مربوطه آغاز شد. بدهی کل نیز در حدود 1.180 میلیارد ین است که کمترین میزان موجودی است.

در مورد نتایج این مطالعه ، بانک اطلاعات امپریال معتقد است که اقدامات حمایت مالی دولت مانند وام های بدون بهره و بدون وام به شرکت های تحت تأثیر کرونا 19 م haveثر بوده است.

با این حال ، تعداد ورشکستگی در صنایع تحت تأثیر کرونا 19 افزایش یافته است. از میان شرکت های ورشکستگی ، 780 شرکت پذیرایی هستند که بیشترین ورشکستگی را دارند. 127 شرکت اقامتی مانند مسافرخانه ها و هتل ها نیز ورشکسته شده اند که نسبت به سال گذشته حدود 1.8 برابر افزایش داشته است.

بانک اطلاعات امپریال پیش بینی می کند: “اگر انقباض مصرف به دلیل اعلامیه اضطراری دوم و غیره ادامه یابد ، این نگرانی وجود دارد که تعداد شرکت های ورشکسته در سال جاری افزایش یابد.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *