[ad_1]

به بیست و یکمین وزیر دفاع “اطمینان از تعداد لازم شهروندان تا ماه ژوئن”
بیست و دومین جایزه اصلاح سوزاک مدیر واکسن “اطلاعات قدیمی … برنامه تنظیم نشده است”
کونو “انحراف اطلاعات در داخل دولت” … وزیر دفاع “تأیید اظهارات کونو”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]در 17 سپتامبر سال گذشته ، تارو کونو ، جایزه اصلاحات اداری و نظارتی ژاپن ، یک نشست مطبوعاتی در محل اقامت نخست وزیر در توکیو برگزار کرد. 20/9/17

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم ی جین = وزیر واکسن ژاپن تارو کونو (河野 太 Minister) ، وزیر اصلاحات اداری و نظارتی ، با مخالفت ، موضع متفاوتی از دولت فعلی ژاپن را فاش کرد و گفت که برنامه تحویل واکسن برای عفونت ویروس کرونا (کرونا) 19) مشخص نشده است.

در تاریخ 22 ، طبق NHK ، News News و Nihon Keizai Shimbun (Nikkei) ، جایزه اصلاحات Kono در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه شورای دولتی روز گذشته ، وزیر دفاع Sakai Manabu Sakai یک روز قبل از واکسیناسیون تاج 19 برگزار شد. حذف اظهارات را اعلام کنید.

وزیر دفاع ساکای روز گذشته در یک کنفرانس خبری گفت: “ما انتظار داریم که مقدار لازم را برای همه شهروندان واکسینه شده تاج 19 تا ژوئن تأمین کنیم.”

در همین رابطه ، جایزه اصلاحات کونو گفت: “من نمی دانم چرا چنین اطلاعات قدیمی (به وزیر دفاع) رسیده است. ما در حال حاضر در حال آماده سازی هستیم که واکسیناسیون را در اواخر فوریه (برای کارگران پزشکی) آغاز کنیم.”

وی تأكید كرد: “در اطلاعات در دولت اختلاف وجود دارد. من اصلاحات را در اظهارات برنامه انجام می دهم. برنامه تحویل هنوز قطعی نشده است.”

وی گفت: بسیاری از قسمتهای حل نشده واکسن موجود نیست. این برای مقامات محلی و انجمنهای پزشکی که در حال آماده سازی با مردم هستند آزاردهنده است ، اما ما قادر خواهیم بود اطلاعات مربوط به بخشی را که برنامه زایمان تعیین شده است به درستی افشا کنیم. وی به محض تعیین تاریخ واکسیناسیون ، قصد خود را برای اعلام سریع آن اعلام کرد.

علاوه بر این ، جایزه اصلاحات کونو اعلام کرد که یک وب سایت ویژه ایجاد می کند که اطلاعات مربوط به واکسیناسیون را از طریق صفحه اصلی محل اقامت رسمی نخست وزیر در ساعت 4 عصر ارسال می کند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی همان روز ، وزیر دفاع ساکای ، مردی که در این مورد صحبت کرد ، گیج شد و گفت: “ما در حال حاضر دوباره هدف و صداقت اظهارات را در مورد جایزه اصلاحات کونو تأیید می کنیم.”

وی گفت: به هر حال تهیه واکسن کار بسیار مهمی است ، بنابراین من تمام تلاشم را می کنم.

دولت ژاپن با سه شرکت داروسازی از جمله ایالات متحده و انگلستان برای 157 میلیون نفر قرارداد واکسن امضا کرده است.

در همین حال ، در ژاپن که شیوع ویروس کرونا 19 فروکش نکرده است ، خواستار لغو بازی های المپیک توکیو در سال جاری است. در یک کنفرانس خبری ، بیست و دومین وزیر دفاع ساکای گفت: “چنین واقعیتی وجود ندارد ، من قطعاً آن را انکار خواهم کرد” در رابطه با گزارش رسانه های خارجی مبنی بر اینکه تصمیم دولت ژاپن برای لغو بازی های المپیک در توکیو ، که برای تابستان امسال برنامه ریزی شده بود ، به طور غیر رسمی گرفته شد .

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *