[ad_1]

“به کره ادامه دهید که اقدامات مناسب را انجام دهد.”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]در تاریخ 26 اکتبر سال گذشته ، وزیر ژاپن کاتو کاتسونوبو در محل اقامت نخست وزیر کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد. 28 اکتبر 2020

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = کاتو کاتسونوبو ، وزیر دادگستری ژاپن ، گفت: “من با در نظر گرفتن همه گزینه ها” در مورد “مدیریت راحت زنان” پاسخ خواهم داد.

طبق گفته NHK ، وزیر کاتو گفت: “من آن را بسیار جدی می گیرم. من آن را بسیار سخت می گیرم. من آن را بسیار سخت می گیرم. من همچنان از دولت کره می خواهم که اقدامات فوری مناسب را انجام دهد ،” کاتو در محل اقامت نخست وزیر در محل بیست و ششم ، در جلسه ای از پنج نفر که در نوشتن یک سند مشترک در اعتراض به ارزیابی راحتی زنان شرکت کردند. من این کار را خواهم کرد. ”

این سند استدلال می کند که تصمیم دادگاه کره در مورد راحتی زنان با فرض تصمیم ، برداشت تاریخی اشتباه است. این اصول حقوق بین الملل را نقض می کند و توافق نامه چارچوب کره-ژاپن و توافقنامه ادعاهای کره-ژاپن را که اساس روابط کنونی کره و ژاپن است ، انکار می کند.

NHK توضیح داد که 30 نفر ، از جمله نویسنده قبایل ضد ژاپنی لی وو یون ، اساتید و وكلا از دانشگاه هانیل ، در نگارش مشترک اسناد نقش داشتند.

تصمیم تسلیت زنان موردی بود که در آن دولت ژاپن دعوی خسارت علیه دولت ژاپن 12 نفر ، از جمله مرحوم چون هه با ، از شعبه 34 مدنی دادگاه منطقه مرکزی در سئول جئونگ-گون کیم) هشتم طرف ژاپنی به این امر اعتراض دارد.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *