[ad_1]

پس از پایان سرویس میزبانی آمازون در یازدهم دوباره ظاهر می شود
“آزادی بیان ، اساسی” … “پاراللر ، هرگز ناپدید نشو”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] عکسبرداری در وب سایت سالن رسانه های اجتماعی (SNS) ، که در هفدهم (به وقت محلی) مجدداً به صورت آنلاین ظاهر شد. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار Nambit-nara = وب سایت سالن رسانه های اجتماعی (SNS) که پس از حمله طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا به پارلمان ، در آستانه اخراج بود ، دوباره ظاهر شد.

پیش از این ، آمازون گفته بود كه خدمات میزبانی وب خود را برای سالن هایی كه گفته می شود مركز شورش های راست افراطی هستند ، خاتمه می دهد. در نتیجه ، او تقریباً یک هفته پس از غیرممکن بودن ورود به وب سایت سالن ، حضور آنلاین خود را اعلام کرد.

در هفدهم (به وقت محلی) CNN گزارش داد که وب سایت سالن ناگهان بعد از ظهر یکشنبه دوباره ظاهر شد. وقتی به سایت می روید ، می گویید “سلام به همه جای دنیا. آیا این شامل می شود؟” می توانید پیام جان ماتس ، مدیر عامل Parlor را مشاهده کنید. CNN گفت ، این بدان معناست که سالن بستر جدیدی برای میزبانی آنلاین پیدا کرده است.

درب ورودی این شرکت نیز شناور است.

پارلور گفت: “من فکر می کنم وقت آن رسیده است که به همه کسانی که سالن ها را دوست دارند یا از آنها متنفر هستند یادآوری کنیم که چرا ما این سیستم عامل را راه اندازی کردیم.”

وی گفت: “ما معتقدیم که محرمانه بودن حرف اول را می زند و آزادی بیان به ویژه در شبکه های اجتماعی ضروری است.”

پارلور افزود که هدف تهیه “میدان عمومی غیرحزبی” است. وی همچنین گفت: “ما همه دشواری هایی را که در انتظار ما است حل خواهیم کرد و به زودی از همه شما استقبال خواهیم کرد.” “من اجازه نمی دهم گفتمان مدنی از بین برود!”

طبق سیستم جستجوی دامنه WHOIS ، دامنه سالن در Epik ، شرکتی که نام دامنه می فروشد ، ثبت شده است. Epic همچنین ثبت دامنه Gab ، کاربر راست افراطی دیگر SNS است.

مشخص نیست میزبان وب سالن کجاست. سخنگوی حماسه ، رابرت دیویس گفت که او میزبانی وب را در سالن ارائه نمی دهد.

دیویس گفت اپیک از اصل تحمل صفر در برابر نژادپرستی استفاده کرد. وی گفت: “ما به طور فعال فعالیت هایی را كه باعث درد افراد دیگر می شود به دلیل رنگ پوست ، قومیت ، محل تولد یا سیستم اعتقادی رد می كنیم.”

آمازون روز یازدهم اعلام کرد که پس از تظاهرات مسلحانه ترامپ در کنگره ، معترضین ترامپ میزبانی خود را در روز یازدهم متوقف خواهند کرد. نه تنها آمازون ، بلکه اپل و گوگل نیز بر اساس “ارتقا violence خشونت” اقدامی انجام داده اند. برنامه های نمایشگاه ویترین اپل و فروشگاه برنامه های Google (برنامه ها) هنوز برای بارگیری در دسترس نیستند.

پارلور برای جلوگیری از تصمیم آمازون برای قطع میزبانی ، در دادگاه فدرال شکایت کرد. گفته می شود که آمازون این تصمیم را برای جلوگیری از رشد شرکت های رسانه های اجتماعی گرفته است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز نیوزnews.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *