[ad_1]

طبق گزارش ها شفافحسن روحانی ، رئیس جمهوری اسلامی ایران ، در جلسه امروز هیئت دولت (چهارشنبه ، 10 خرداد) گفت: “در این انتخابات آزار و اذیت و ظلم زیادی وجود داشت و نظام ، مردم و کارگزاران نظام بودند سرکوب. “

وی افزود: چرا به ملت توهین می کنید؟ با ذهن مردم بازی نکنید.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: خدا را شکر ، در این انتخابات مشخص شد که موارد خوبی وجود دارد. به عنوان مثال قوه قضاییه و نیروهای مسلح مشکلی ندارند و همه مشکلات به دولت مربوط است.

روحانی ادامه داد: ما در جنگ بودیم یا در صلح؟ این مسئله باید روشن شود ، اما به نظر می رسد هیچ جنگ اقتصادی وجود نداشته است و هیچ ترامپ و ظلمی نبوده است و ایالات متحده هیچ اقدامی علیه ما انجام نداده است و به نظر می رسد آنچه سخت است فقط به دولت. این س neitherال نه در س questionsالات بود و نه در جواب!

وی گفت: افرادی که افتخار می کنند و می گویند ما در جنگ شرکت کرده ایم باید بهتر از دیگران درک کنند که از سال 1997 وارد جنگی منحصر به فرد در تاریخ شده ایم.

رئیس جمهور تأکید کرد: همه ما قصد داریم کارمند مردم باشیم ، اما چرا واقعیت ها را انکار می کنید؟ در این شرایط ، تاج و جنگ اقتصادی همزمان است! پاسخ در یک کلمه: آیا کشور را از فصل هفتم منشور سازمان ملل حذف کردیم یا خیر؟ به من بگویید موافق یا مخالف برجام هستید؟

روحانی گفت: دولت طی هشت سال گذشته تغییرات عمده ای را در موضوعات مختلف ایجاد کرده است. یکی از این وقایع این بود که امروز هیچ کس جرات نمی کند بگوید که با فیلتر کردن موافق است. کسانی که کنار من ایستادند و اظهار داشتند که باید چیزی فیلتر شود ، اکنون با فیلتر کردن مخالف هستند! امروز خدا را شکر همه مخالف تحریم ها هستند و می گویند ما باید به برجام برگردیم.

وی خاطرنشان کرد: این سخنان و تخریب ها نمی تواند روح دولت های یازدهم و دوازدهم را تضعیف و از بین ببرد. ما باید به راه خود ادامه دهیم و وزرا و مسئولان وظیفه دارند به دروغها و تحریفات پاسخ دهند. حالا صداوسیما می خواهد پخش کند اما نمی خواهد پخش کند. در هر صورت ، داستان پخش خواهد شد زیرا داستان دامنه خود را دارد و مانند رادیو نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.