[ad_1]

تجویز همزمان دو آنتی بادی به الی لیلی و ریگنرون در ایالات متحده

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스]Balmaranibimab ، یک درمان آنتی بادی توسط الی لیلی ، یک شرکت دارویی آمریکایی. الی لیلی در تاریخ 26th (به وقت محلی) گفت که افراد مسن یا دیگر افراد پرخطر اخیراً آزمایش مثبت برای عفونت ویروس کرونا (Corona 19) مثبت داده اند ، در حالی که دو داروی آنتی بادی شرکت ، Bamranibimab و Etesevimap به طور همزمان داده شده است. . حتی اگر آنها پس از دریافت در بیمارستان بستری نشوند ، تجویز همزمان هر دو آنتی بادی خطر بستری شدن یا مرگ را 70٪ کاهش می دهد. تزریق داروهایی که به بیماران مبتلا به کرونا 19 آنتی بادی می رسانند ، ممکن است سرعت ترشح را تسریع کرده و به جلوگیری از کرونا 19 در افراد آلوده کمک کند. 2021.1.27

[AP/뉴시스] گزارشگر یو سه جین = تزریق داروهایی که آنتی بادی را به بیماران مبتلا به ویروس کرونا ویروس جدید منتقل می کند (کرونا 19) می تواند سرعت انتشار را تسریع کرده و به جلوگیری از کرونا 19 در افراد آلوده کمک کند.

شرکت دارویی آمریکایی الی لیلی در تاریخ 26 ام (به وقت محلی) گفت که حتی اگر افراد مسن یا سایر افراد پرخطر اخیراً برای COVID-19 مثبت شده باشند و در بیمارستان بستری نشده باشند ، خطر بستری شدن در بیمارستان یا مرگ به میزان 70 کاهش یافته است. اگر هر دو آنتی بادی به طور همزمان تجویز شود. گفتم دارم مطالعه الی لیلی منجر به 10 مورد مرگ شد که همگی دارونما دریافت کردند ، نه آنتی بادی.

علاوه بر این ، داروسازی Regeneron همچنین نشان داد که ترکیب دارویی آن می تواند به طور کامل از عفونت در خانواده هایی که با بیماران مبتلا به COVID-19 زندگی می کنند جلوگیری کند.

مهم است که این دارو با چند تزریق تجویز شود ، نه از راه وریدی (IV). در پاسخ به کرونا 19 ، به دلیل کمبود مراقبت های پزشکی ، استفاده از آنتی بادی تاکنون بسیار محدود شده است.

با این حال ، این یافته ها هنوز در مجلات علمی منتشر نشده و توسط سایر دانشمندان بررسی نشده است. بعلاوه ، در مورد Regeneron ، این آزمایش تنها بر روی یک پنجم مطالعات اولیه برنامه ریزی شده استوار است و هنوز هیچ تجزیه و تحلیل اولیه انجام نشده است.

آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که به ویروس ها می چسبند و از عفونت سلولی جلوگیری می کنند و چندین هفته پس از عفونت یا واکسیناسیون طول می کشد تا موثرترین سلول های آنتی بادی تشکیل شود.

این مطالعه با تأمین فوری یک یا دو آنتی بادی که برای کرونا 19 بیشترین اثر را دارند ، تسکین فوری است.

تنظیم کننده های ایالات متحده استفاده اضطراری از برخی از آنتی بادی های Relai Lily و Regeneron را در بیماران خفیف تا متوسط ​​با COVID-19 که نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارند ، مجاز دانسته اند ، اگرچه تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

این داروها همچنین برای جلوگیری از عفونت در افراد در معرض خطر عفونت آزمایش می شوند ، که به آن واکسیناسیون دستی گفته می شود. به جای اینکه بدن انسان را به تولید آنتی بادی سوق دهد ، آنتی بادی را تأمین می کند.

الی لیلی و رگنرون از نهادهای نظارتی می خواهند که براساس یافته های جدید مجوزهای دارویی را تمدید کنند.

نتایج Regeneron بر اساس آزمایشی است که فقط 409 نفر در مطالعه بیش از 2000 نفر ثبت نام کرده اند. همه آنها با افراد آلوده به COVID-19 زندگی می کنند ، اما واکنش های نامطلوبی داشته اند.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *