[ad_1]

روبرت مردینی ، مدیر کل کمیته بین المللی صلیب سرخ گفت: “کمیته بین المللی صلیب سرخ مصمم است که در کنار مردم افغانستان باشد و به مردان ، زنان و کودکان کمک کند تا با شرایط کنونی کشور کنار بیایند.” بیا دیگه.

افغانستان در محیطی قرار دارد که پیش بینی نتایج آن برای مردم این کشور و ما بسیار دشوار است.

تا اول اوت 2014 ، بیش از 7600 زخمی بر اثر اصابت گلوله در مراکز تحت حمایت این سازمان در سراسر افغانستان و بیش از 40000 نفر در سه ماه گذشته در این مراکز تحت درمان قرار گرفته بودند.

تیم های پزشکی و مراکز توانبخشی جسمانی سازمان ما انتظار دارند در ماه ها و سال های آینده از بیمارانی که از جراحات ناشی از مواد منفجره پراکنده در سراسر کشور بهبود یافته اند ، که برخی از آنها در هفته های اخیر باقی مانده اند ، بهبود یابند. به این مراکز مراجعه کنید. دیدن بخشهای پزشکی سازمان ما مملو از کودکان و جوانان که اعضای بدن خود را از دست داده اند ، بسیار ناراحت کننده است.

نیازهای بشردوستانه در افغانستان از مدت ها قبل زیاد بوده است و این نیازها ، به ویژه در هفته های اخیر ، همیشه به طور کامل برآورده نشده است. کمیته بین المللی صلیب سرخ (ICRC) در حال حاضر حدود 30 میلیون فرانک سوئیس از مجموع 79 میلیون فرانک سوئیس به افغانستان کسری دارد. ما از اهداکنندگان می خواهیم که بودجه و پشتیبانی اضطراری را برای درمانهای صحرایی و فعالیتهای توانبخشی جسمانی در مراکز توانبخشی ما افزایش دهند.

کمیته بین المللی صلیب سرخ از سال 1987 در افغانستان حضور داشته است. سالهاست که کارکنان این سازمان برای حفاظت و حمایت از افرادی که در مناطق تحت کنترل طالبان هستند کار کرده اند و ما کانالهای ارتباطی برای بازی با رهبران محلی و بلند پایه داریم. “ما به همکاری با جمعیت هلال احمر افغانستان برای کمک به کسانی که جانشان در جنگ زخمی شده است ، ادامه می دهیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *