[ad_1]

“روش واکسیناسیون ، گیج کننده و محدود”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스] در 11 نوامبر سال گذشته (به وقت محلی) ، هنگامی که جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شد ، ران کلین ، دستیار قدیمی ، به عنوان رئیس ستاد کاخ سفید انتخاب شد. این عکس نشان می دهد که کلاین ، مسئول پاسخ ابولا در کاخ سفید در 22 اکتبر 2014 ، در حال گوش دادن به رئیس جمهور باراک اوباما است. 2020.11.12.

جو بایدن ، رئیس دبیر کاخ سفید دولت ایالات متحده ، از دولت سابق دونالد ترامپ به دلیل نداشتن برنامه ای برای توزیع واکسن جدید علیه ویروس کرونا انتقاد کرد (کرونا 19).

به گزارش نیویورک پست در 24 ام (به وقت محلی) ، هنگامی که رون کلاین در برنامه “در میان مطبوعات” NBC ظاهر شد و آن روز وارد کاخ سفید شد ، طرح پخش واکسن به کل جامعه “واقعاً وجود ندارد .

وی انتقاد کرد: “همانطور که همه آمریکایی ها دیده اند ، روش واکسیناسیون افراد گیج کننده و بسیار محدود است.”

وی علاوه بر هدف واکسیناسیون دولت ضعیف ، “(برای 100 روز اول افتتاح دولت) 100 میلیون دوز یک هدف جسورانه و بلند پروازانه است ، اما ما باید پس از آن ادامه دهیم.” وی افزود که این تنها یک شاخص است که مردم آمریکا می توانند حرکت دولت را اندازه گیری کنند.

کلاین گفت: “در کشورهایی که سایت واکسیناسیون کافی ندارند ، مراکز واکسیناسیون فدرال ایجاد خواهیم کرد تا خلا gap را پر کنیم. ما برای تولید بیشتر از نزدیک با تولیدکنندگان همکاری خواهیم کرد.” “ما در آینده واکسیناسیون را افزایش خواهیم داد.”

وی گفت: “ما از تمام توان خود در کاخ سفید استفاده خواهیم کرد.” وی افزود که با کنگره برای بدست آوردن پول برای سرعت بخشیدن به سرعت واکسیناسیون همکاری خواهد کرد.

رئیس جمهور ترامپ به دلیل عدم تحقق برنامه وعده داده شده قبلی برای توزیع واکسن کرونا 19 مورد انتقاد قرار گرفته است. واشنگتن پست (WP) گزارش داد که تا پنجمین ماه ماه گذشته ، برنامه دولت فدرال ایالات متحده برای توزیع واکسن در پایان سال فقط 35 تا 40 میلیون عکس بود ، یک دهم از 300 میلیون عکس قبلی از دولت ترامپ.

در ایالات متحده ، تعداد بیماران آلوده به تاج 19 به بالاترین حد در سال گذشته رسیده است ، مانند کریسمس (کریسمس) و شکرگذاری. اینرسی شیوع عفونت کرونا 19 مختل نشد. با این وجود ، در چند روز گذشته تعداد مبتلایان جدید تا حدودی کاهش یافته است. در 6 روز گذشته ، تعداد موارد تایید شده جدید کمتر از 200000 مورد در روز است. با این حال ، هنوز هم بزرگ است. تعداد مرگ های جدید کاهش نیافته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *