[ad_1]

“Cobax برای دسترسی به افراد آسیب پذیر مهم است”

پیوند_انتخابی
[포티지=AP/뉴시스]در 13 دسامبر سال گذشته ، یک واکسن جهانی جدید علیه ویروس کرونا (Corona 19) ، که به طور مشترک توسط Pfizer و Biontech ساخته شد ، از کارخانه جهانی Pfizer در Portage ، میشیگان ، ایالات متحده منتقل شد. 02/21/2021

[서울=뉴시스] خبرنگار نان جونیور کیم = آنتونی گوچرچ دبیرکل سازمان ملل از نابرابری در تهیه واکسن جدید علیه عفونت ویروس کرونا انتقاد کرد (کرونا 19).

“واکسن کرونا 19 به ندرت به فقیرترین کشورها می رسد ، در حالی که واکسن کرونا 19 به سرعت به چند کشور می رسد” از طریق توییتر خود در تاریخ 6 (به وقت محلی).

سپس ، با اشاره به پروژه واکسن بین المللی COVAX ، گفت: “این مکانیسم مهمی برای رویکرد عادلانه (واکسن) ، به ویژه برای افراد آسیب پذیر است.”

همراه با این توییت ها ، وی ویدیویی حاوی پیام خود را به اشتراک گذاشت.

در این ویدئو آمده است که “بیش از 100 میلیون دوز واکسن کرونا 19 در سراسر جهان توزیع شده است. اما تعداد (توزیع واکسن) در قاره آفریقا ده ها هزار است.”

در این ویدئو همچنین آمده است: “اگر چندین کشور بودجه كوواچ را تأمین كنند ، صدها میلیون نفر در شش ماه آینده ایمن سازی می شوند.”

از زمان انتشار کرونا 19 در سراسر جهان در اوایل سال گذشته ، کشورها برای تهیه واکسن برای تلقیح مردم خود بسیار تلاش کرده اند. مشکل به اصطلاح “نابرابری واکسن” به عنوان یک مشکل جهانی در حال ظهور است ، زیرا کشورهای پیشرفته با حاشیه مالی ، واکسن ها را پیش سفارش می دهند.

◎ اخبار هم اندیشی مطبوعات

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *