[ad_1]

در سن 71 سالگی و شرایط واکسیناسیون با اولویت را دارد … واکسیناسیون در یک دبیرستان در نزدیکی مقر سازمان ملل در نیویورک

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스]دبیرکل سازمان ملل آنتونیوس گوتس (سمت چپ) در 28 دسامبر (به وقت محلی) در دبیرستانی در نزدیکی مقر سازمان ملل در نیویورک علیه کرونا 19 واکسینه شد. (منبع: توئیتر دبیرکل سازمان ملل) 2021.1.29.

[서울=뉴시스]خبرنگار جی-یی لی = دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونی گوتکس واکسن ویروس کرونا را به صورت عمومی واکسینه کرده است (کرونا 19).

در تاریخ 28 (به وقت محلی) ، رئیس جمهور گوترس گفت: “من خوشحال و خوشحالم که امروز می توانم اولین دوز واکسن کرونا 19 را دریافت کنم” از طریق یک حساب رسمی توییتر. عکس تزریق با ماسک را هم ضمیمه کردم.

وی تأكید كرد: “ما باید واكسن را در دسترس همه ، در همه جا قرار دهیم ،” تا زمانی كه همه در بیماری همه گیر در امان نباشند ، هیچ كسی ایمن نیست. “

طبق اخبار UN ، گوترچ در یک مرکز تلقیح در یک دبیرستان دولتی در نزدیکی مقر سازمان ملل در نیویورک ، آمریکا واکسینه شد.

گوترچر 71 ساله است. ایالت نیویورک واکسیناسیون با اولویت را برای ساکنان بالای 65 سال ، کادر پزشکی خط اول ، کارکنان حمل و نقل عمومی و مدارس و مشاغل غذایی ارائه می دهد.

ذکر نشده است که واکسن کرونا 19 توسط Guter تزریق می شود. در حال حاضر ایالات متحده دو نوع واکسن را واکسینه می کند: Pfizer ، Bioentech و Modena. هر دو باید به صورت فواصل دو دوز داده شوند.

مانند سایر ساکنان ، گوتچ واکسیناسیون را بصورت آنلاین رزرو کرده و سایتهای واکسیناسیون رایج را پیدا کرده است. روزنامه نگاران و دوربین های پخش کننده تلقیح وی را زیر نظر داشتند.

جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا و آنتونی پوچ ، مدیر انستیتوی ملی بیماری های آلرژیك و همچنین سایر مقامات بزرگ سیاسی و قرنطینه ای آمریكا نیز این واكسن را به صورت علنی افزایش داده اند تا اعتماد عمومی را افزایش دهند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *