[ad_1]

ممتحن خواست که به درستی ماسک بزند ، اما امتناع کرد
از او خواسته شد که به یک اتاق جداگانه برود زیرا با او “کلاهبرداری” رفتار می کردند. در دستشویی دستگیر شد

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스]شانزدهمین داوطلب ژاپنی در سالن امتحانات دانشگاه توکیو منتظر شروع “آزمون ورودی دانشگاه (آزمون عمومی)” هستند که آزمون توانایی دانشگاهی کره ای است. 2021.01.16

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم یه جین = بعدا گزارش شد که دانشجویی که به دلیل شرکت در آزمون ورودی کوسکا در دانشگاه ژاپن رد صلاحیت شده بود ، دستگیر شد.

به گفته NHK و Yomiuri در نوزدهم ، “ازمون تا 17 امتحان پذیرش عمومی دانشگاه” در ژاپن در حال انجام است ، با شیوع عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) در برخی مناطق ، حتی با یک نسخه صادر شده اعلام اضطراری

آزمون شانزدهم نشان داد كه يك شركت كننده در آزمون به جرم “عدم اخراج از كشور” دستگير شده است. براساس سرویس پلیس پایتخت ژاپن ، یک مرد 49 ساله توسط مرکز آزمون در مرکز آزمون در گوتو کو ، توکیو ، جایی که آزمون پذیرش عمومی دانشگاه در آن روز انجام شد ، گرفتار شد.

در طول مطالعه ، استاد راهنما از آزمایشگر خواست که شش بار ماسک بزند. در هنگام استراحت س Askال می شود.

اما موضوع از پذیرفتن درخواست سرپرست امتناع ورزید. وی به عنوان “کلاهبردار” شناخته شد و ارزیابی های وی باطل شد. من رد صلاحیت شدم.

طبق گفته یک محقق ، به این فرد دستور داده شد که به یک اتاق جداگانه منتقل شود. با این حال ، او هیچ حرکتی نکرد.

سرانجام ، پس از اطلاع از کلاهبرداری ، موضوع به دستشویی آقایان در دانشگاه که محل بازجویی بود ، نرفت.

پلیس از او خواست که از دستشویی بیرون بیاید ، اما او جوابی نداد. سرانجام ، پلیس وی را به دلیل امتناع دستگیر کرد.

فرد بازداشت شده در محل آزمایش ادعایی کرد و گفت: “این روش صحیح پوشیدن ماسک است.” در تحقیقات بعدی ، وی گفت که “تقلب را دوست ندارد”.

طبق وزارت آموزش ، فرهنگ ، ورزش ، علوم و فناوری كه مربوط به وزارت آموزش و پرورش در كره است ، پیشاپیش اعلام شده است كه اگر مركز آزمون از دستورات رئیس پیروی نكند ، به عنوان “تقلب” پذیرفته می شود.

در همین حال ، در ژاپن تعداد عفونت های جدید در روز همچنان به هزاران نفر در روز می رسد. هجدهمین تعداد موارد تایید شده جدید 4925 مورد است. تعداد تجمعی موارد تأیید شده 33 6177 مورد است.

دولت ژاپن برای 11 دولت کلانشهر از جمله توکیو اعلامیه اضطراری صادر کرده است. دوره تا 7 ماه آینده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.