[ad_1]

در عرض 3-4 ماه پاسپورت دیجیتال ذخیره شده در تلفن های همراه معرفی شده است

پیوند_انتخابی
[이쇼이=AP/뉴시스]تلقیح واکسن کرونا 19 در ایزوی دانمارک. 20/12/27

[서울=뉴시스]خبرنگار Ji-Ye Lee = دانمارک قصد دارد یک گذرنامه دیجیتالی تهیه کند که افرادی را که علیه ویروس کرونا ویروس جدید واکسینه شده اند شناسایی کند (کرونا 19). دارندگان گذرنامه حق سفر به خارج از کشور را دارند و محدودیت ها کاهش می یابد.

طبق گزارش AP و دویچه بل ، مورتن ودسکوفف ، وزیر دارایی دانمارک در یک کنفرانس خبری در سوم (به وقت محلی) گفت که “گذرنامه دیجیتال تاج ظرف 3-4 ماه برای سفرهای تجاری آماده خواهد شد.”

دولت دانمارک ابتدا قصد دارد تا پایان ماه فوریه تأیید رسمی واکسیناسیون را از طریق وب سایت مقامات بهداشتی به شهروندان ارائه دهد.

یک گذرنامه دیجیتال حاوی وضعیت واکسیناسیون پس از 3-4 ماه صادر می شود تا بتواند آن را روی تلفن همراه ذخیره کند.

اگر گذرنامه دارید می توانید از مسافرت ها استفاده کرده و در رستوران ها ، کنفرانس ها ، کنسرت ها و رویدادهای ورزشی شرکت کنید.

در حال حاضر دانمارک در حال اجرای محاصره است. بارها و رستوران ها فقط برای بسته بندی در دسترس هستند و فروشگاه های غیر ضروری بسته هستند.

ودسكوپ گفت: “ما اولین نفری خواهیم بود كه آن را به جهانیان ارائه می دهیم.”

با توجه به محدودیت هایی که کشورهای جهان برای محدود کردن کرونا 19 اعمال کرده اند ، سفر به خارج از کشور تا حد زیادی غیرممکن است. شرکت های بزرگ هواپیمایی اروپایی در سطح دهم معمول فعالیت می کنند.

اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) در تلاش است تا یک سیستم واحد برای کاهش محدودیت های واکسیناسیون و صدور گواهینامه ایمن سازی ایجاد کند.

در همین حال ، استونی تصمیم گرفته است برای افرادی که به کشور وارد می شوند و می توانند واکسینه شده علیه کرونا 19 را انزوا کنند ، انزوای خود را آزاد کند.

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *