[ad_1]

ترامپ قاضی را به دلیل “تأخیر ، عدم توجیه منطقی” معرفی کرد
طرح قانونی شدن مهاجرت دولت بایدن از آغاز مراسم تحلیف وی

پیوند_انتخابی
[브라운스빌(미 텍사스주)=AP/뉴시스]مهاجرانی که قصد ورود به ایالات متحده را داشتند ، در تاریخ 31 ژوئیه سال 2019 ، از طریق پل Puerta Mexico بیش از رودخانه ریو گراند در Matamoros ، مکزیک ، در مرز با براونزویل ، تگزاس ، به مکزیک اخراج شدند. قاضی درو تیپتون از دادگاه ناحیه تگزاس در تاریخ بیست و ششم (به وقت محلی) حکمی صادر کرد که دولت آمریکا را از اجرای تعلیق 100 روزه اخراج ، که اولویت اصلی سیاست مهاجرت رئیس جمهور جو بایدن است ، منع می کند. 2021.1.27

[휴스턴(미 텍사스주)=AP/뉴시스]گزارشگر یو سه جین = دادگاه فدرال آمریكا در بیست و ششم (به وقت محلی) از انجام اخراج 100 روزه از دولت آمریكا كه اولویت اصلی سیاست مهاجرتی رئیس جمهور جو بایدن است ، جلوگیری كرد.

درو تیپتون ، قاضی دادگاه منطقه ای تگزاس ، در پاسخ به درخواست تگزاس مبنی بر منع دستور وزارت امنیت داخلی مبنی بر تعلیق بیشتر اخراج از آژانس های مهاجرت ، دستور موقت صادر کرد. قاضی تیپتون گفت که دولت بایدن “توجیه مشخص و معقولی برای متوقف کردن اخراج 100 روزه ارائه نکرده است.”

ضربه ای برای دولت بایدن ، که طیف وسیعی از تغییرات توسط مدافعان مهاجرت را دنبال می کند ، از جمله طرحی برای قانونی کردن حدود 11 میلیون مهاجر که به دستور قاضی تیپتون غیرقانونی در ایالات متحده زندگی می کنند ، پیشنهاد شده است. رئیس جمهور بایدن متعهد شده است که طی 100 روز مبارزات انتخاباتی ، اکثر اخراج ها را پایان دهد.

این دستور نشان می دهد که جمهوری خواهان می توانند در مبارزه با رئیس جمهور بایدن موفق شوند ، درست مانند ایالت های تحت رهبری دموکرات ها و گروه های مهاجرتی به لطف پیروزی رهبران جمهوری خواه در تگزاس ، در دادگاه با رئیس جمهور سابق ترامپ در مورد مسائل مهاجرت مانند دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق جنگ کردند.

وزیر امنیت داخلی میوید ، دیوید پکوسکه ، اولین روز مراسم تحلیف بایدن را امضا کرد تا در آن تهدیدات امنیت ملی و امنیت عمومی ، همراه با کسانی که پس از 1 نوامبر به دلیل ورود غیرقانونی به ایالات متحده دستگیر شدند ، متمرکز شود.

این تعلیق 100 روزه از 22 شروع شد و تقریباً در مورد همه کسانی است که قبل از ماه نوامبر بدون اجازه وارد ایالات متحده شده اند.

قاضی تیپتون ، منصوب رئیس جمهور سابق ترامپ ، گفت که دستور وی توافقی بین ایالت تگزاس و دولت ترامپ نبوده بلکه مطابق با قانون فدرال برای “حفظ وضع موجود” با فضل وزارت امنیت داخلی است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوزیس [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *