[ad_1]

تصمیم بازیابی “من قانون محیط زیست دوران اوباما را اشتباه درک کردم”
راه را برای سیاست بایدن برای تقویت حفاظت از محیط زیست هموار کنید

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]در هجدهم (به وقت محلی) در کاپیتول واشنگتن دی سی ، ایالات متحده در حال تمرین برای مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهور 59 است. 2021.01.19.

[서울=뉴시스] خبرنگار چا می ری = به عنوان ضربه آخرین لحظه به دولت ترامپ ، دادگاه تجدیدنظر فدرال در تاریخ نوزدهم (به وقت محلی) تصمیم گرفت نماینده ترین سیاست تنظیم مقررات زیست محیطی ترامپ را لغو کند – سیاست تنظیم مقررات آلودگی هوا در گیاه.

به گزارش آسوشیتدپرس ، دادگاه تجدیدنظر فدرال در واشنگتن گفت که مقامات دولت ترامپ “هدف اصلی قانون فدرال محیط زیست را که به عنوان قانون هوای پاک نیز شناخته می شود ، که انتشار آلاینده های هوا از نیروگاه های حرارتی را تنظیم می کند ، کاملاً درک نکرده اند.” سیاست تنظیم مقررات زیست محیطی که از طریق خواندن آن انجام شده غیرقانونی تلقی می شود. آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) دولت ترامپ اساساً در درک قوانین موجود زیست محیطی کوتاهی کرده است.

این تصمیم به عنوان گشودن راهی جدید برای دولت بایدن ، که در آینده برای تنظیم شدید انتشار سوخت های فسیلی ، مقصر اصلی آلودگی هوا در دوران تغییرات آب و هوایی راه اندازی می شود ، تفسیر می شود.

با این حال ، مولی بلوک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست گفت که اجرای قوانین مربوطه توسط آژانس حفاظت از محیط زیست به خوبی اجرا شده است ، و انکار کرد که “این تصمیم دادگاه عدم اطمینان را فقط در مواردی ایجاد می کند که ثبات قوانین زیست محیطی در سطح ملی لازم باشد”. .

با این حال ، گروه های محیط زیست از تصمیم دادگاه تجدیدنظر استقبال و استقبال کردند.

بن لويتون ، وكيل صندوق حفاظت از محيط زيست (EDF) ، يكي از گروه هاي محيط زيست كه شكايت خود را عليه سياست زيست محيطي بازگشتي ترامپ اعلام كرد ، گفت: “تصميم امروز ، راه حل كامل به عنوان هديه تحليف جديد رئيس جمهور آمريكاست.” .

وی از این تصمیم استقبال کرد: “این تصمیم قطعاً” غیرقانونی “تأیید کرده است که دولت ترامپ تلاش مشکوکی برای حذف محدودیت های انتشار آلاینده های هوا از نیروگاه ها در خارج از محدوده مقررات آلودگی هوا شناخته شده توسط عقل سلیم داشته است.”

“ما هم اکنون می توانیم مهمترین سیاست ها و اقدامات را برای محافظت از مردم آمریکا در برابر تغییرات آب و هوایی و استفاده از انرژی پاک جدید تقویت کنیم.”

سیاست دولت ترامپ در زمینه تنظیم مقررات بخش برق ، به اصطلاح سیاست “انرژی پاک” (ACE) ، سرانجام با لغو سیاست های زیست محیطی نماینده دوره اوباما ، برنامه توسعه پاک ، فقط در سال 2019 قابل اجرا است. به دلیل پرونده های قضایی برای اقدام جمعی توسط گروه های محیط زیست. وجود داشت.

سیاست ترامپ دولت فدرال را در مورد سیاست های مهم زیست محیطی مانند انتشار کربن تنظیم کرده و به استاندار اجازه تصمیم گیری در مورد بسیاری از سیاست های زیست محیطی خود را داده و این یک گروه زیست محیطی است که میزان انتشار را افزایش می دهد. کربن در گیاه 20 است. این نکته آنهاست

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *