[ad_1]

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، هنگام سوار شدن به بالگرد ریاست جمهوری Sea Garden برای حرکت از کاخ سفید کاخ جنوبی به ویلای خود در مراکش ، فلوریدا ، در تاریخ 20 ماه گذشته دست تکان داد.

[서울=뉴시스] خبرنگار لی جائه وو = Smartmatic ، یک شرکت رأی گیری الکترونیکی ، پرونده جبران خسارت 2.7 میلیارد دلاری (حدود 3 تریلیون دلار) را علیه فاکس نیوز و دستیاران سابق دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، که ادعای تقلب در انتخابات در آخرین انتخابات ریاست جمهوری را دارند ، تشکیل داده است. دلیل آن این است که با انتشار واقعیت های نادرست ، به شهرت شرکت لطمه می زند و به تجارت آسیب می زند.

طبق اعلام NPR عمومی ایالات متحده در روز چهارم (به وقت محلی) ، Smartmatic مبلغ 2.7 میلیارد دلار برای فاکس نیوز و سه مجری ، شهردار سابق نیویورک ، رودی جولیانی و سیدنی پاول ، دستیار رئیس جمهور سابق ترامپ دریافت کرد. آسیب رساندن به مقیاس.

Smartmatic به ناظر اصرار می ورزد که “آنها می دانستند انتخابات به سرقت نرفته است ، در انتخابات دستکاری نشده است” و “آنها واقعیت را می دانستند مثل اینکه زمین گرد باشد ، 2 به علاوه 2 برابر 4”.

این شرکت گفت: “ما یک شرکت ونزوئلائی بودیم که در مذاکرات خود تحت سلطه دیکتاتورهای فاسد کشورهای سوسیالیست قرار می گرفتیم.” “فناوری ما در بسیاری از کشورهای نژادی مورد استفاده قرار گرفت و مسئول دستکاری در انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن بود ، اما فناوری ما فقط در یک منطقه از شهرستان لس آنجلس. “

در شکایت خود ، Smartmatic گفت که میلیون ها نفر به ادعاهای منفی و غیر واقعی اعتقاد دارند ، در نتیجه کارمندان آنها نامه های نفرت و تهدید به مرگ دریافت می کنند ، و آنها باید سرمایه گذاری زیادی در زمینه امنیت انجام دهند. از آنجا که شهرت این شرکت به شدت خراب شده است ، مشتریان تمایلی به انجام معاملات ندارند.

ادعای جبران خسارت شامل خسارات واقعی و همچنین خسارات بعدی و خسارات ویژه محاسبه می شود. Smartmatic همچنین از دادگاه عالی ایالت نیویورک خواست که به متهمان دستور دهد کل کلاهبرداری خود را پس بگیرند.

سخنگوی فاکس نیوز گفت: “ما به گزارش های مربوط به انتخابات گذشته افتخار می کنیم” و “ما در دادگاه با پرونده های ارزشمندی روبرو خواهیم شد.” جولیانی در بیانیه ای گفت: “من فرصتی دارم تا حقیقت را فاش کنم” و “من منتظر پرونده هستم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *