[ad_1]

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در جلسه منظم هجدهمین مجلس شورای ملی شرکت کرد. در آن روز ، نخست وزیر سوگا در جلسه عمومی مجلس نمایندگان و مجلس نمایندگان به سیاست های مدیریت شهری پرداخت. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم هه کیونگ = پسر ارشد نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا مظنون به سرگرمی غیرقانونی توسط مقامات وزارت کشور است. در نتیجه پاسخ ضعیف به عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، احتمالاً این خبر خبر بد دیگری برای نخست وزیر سوگا خواهد بود ، که پس از چهار ماه قدرت ، درجه تأیید وی سقوط کرد و پایگاه سیاسی در حال لرزش است.

بانشون آنلاین ، نسخه آنلاین مجله پیشرو امور جاری ژاپن ، شوکان بون شون ، به سومین خبر گفت که پسر ارشد نخست وزیر سوگا سیگو ، که در یک شرکت پخش ماهواره کار می کند ، به چهار رئیس وزارت کشور و ارتباطات سرگرمی غیرقانونی ارائه می دهد .

بر اساس گزارش ها ، چهار مقام داخلی و ارتباطات ، از جمله یاسوهیرو تاناواکی ، مدیر امور عمومی ، از توفوکو شینشا ، جایی که آقای سیگو از اکتبر تا دسامبر سال گذشته در آنجا کار می کرد ، برای هر نفر 40 هزار ین هزینه کرد. حدود 420،000 وون) در یک رستوران کلاس بالا دریافت شد. گفته می شود که آنها بلیط و هزینه های عادی هدیه نیز دریافت می کنند.

گفته می شود که این سرگرمی فقط 4 بار تأیید شده است و Seigo هر بار حضور دارد.

طبق قانون اخلاقی کارمندان دولت ملی ژاپن ، وقتی یک کارمند دولت با شخصی که علاقه مند است شام می خورد ، حتی اگر مبلغی را برای هر نفر بیش از 10 هزار ین پرداخت کنند ، باید خود را به بازرس اخلاق در دفتر دولت معرفی کنند. با این حال ، آنها گفتند که گزارشی ارائه نکرده اند.

وزارت امور داخله و ارتباطات مسئول اداره امواج رادیویی و پخش ماهواره ای است و علاقه مند به کانالهای پخش ماهواره ، یکی از شرکتهای تابعه توهوکو شینشا است.

آقای سیگو در سال 2006 به عنوان دبیرکل انتخاب شد ، زمانی که نخست وزیر سوگا برای اولین بار به عنوان اولین نخست وزیر رژیم آبه خدمت کرد و تا سال 2007 ، سال بعد ، حدود 9 ماه به عنوان دبیر خدمت کرد.

پس از پیوستن به Shinsha ، Tohoku در سال 2008 ، او در حال حاضر رئیس انجمن سرگرمی و سرگرمی در بخش رسانه است. وی همچنین مدیر Go Janggi Channel Co.، Ltd. ، یکی از شرکت های تابعه گروه توفوکو شینشا است.

توهوکو شینشا کانالهای ماهواره ای مانند Star Channel ، Go Janggi Channel و The Cinema دارد و این کانالها از وزارت کشور و ارتباطات مجوز دارند.

در مورد سو the ظن به سرگرمی غیرقانونی ، شینشا توهوکو به طور کتبی گفت: “به منظور تبادل اطلاعات ، کارمندان ما گاهی با وزارت کشور و ارتباطات شام می خورند” ، “در این مورد ، ما کد اخلاقی کارمندان دولت را در نظر می گیریم” I فکر. ”

توضیح داده شده است که مهمان نوازی کد اخلاقی کارمندان دولت را نقض نمی کند ، زیرا شینشا توهوکو هیچ علاقه ای به وزارت کشور و ارتباطات ندارد.

با این حال ، Shunkan Bun-shun این قانون را مطرح كرد و گفت كه Seigo همچنین مدیر Go Janggi Channel Co.، Ltd. است كه مجوز آن را از وزارت كشور و ارتباطات گرفته است.

وزارت کشور و ارتباطات کتباً توضیح داد: “(4 نفر) به درخواست طرف مقابل شام خوردند.” در مورد غیرقانونی بودن سرگرمی ، او فقط گفت: “من از پاسخ دادن خودداری خواهم کرد زیرا اتصال در حال بررسی است.”

در گذشته ، وزارت کشور و ارتباطات در سال 2005 از مدیریت NTT ارتباطات ، یک شخص علاقه مند ، هزینه های مالیاتی دریافت می کرد و به دلیل نقض قانون اخلاقی مقامات ملی مجازات می شد.

نخست وزیر سوگا در مورد سو susp ظن به سرگرمی غیرقانونی پسر بزرگ فقط گفت: “من اصلاً نمی دانم” و “وزارت کشور و ارتباطات به اندازه کافی پاسخ خواهند داد.”

در آخرین شماره ، تاریخ انتشار در 4 ، Shukanbun-shun با جزئیات اعلام کرد که چگونه پسر ارشد ، که در ابتدا به عنوان یک گروه کار می کرد ، به Shinsha Tohoku پیوست ، جزئیات این حادثه و عکس های منتشر شده را در هنگام پذیرایی منتشر کرد.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *