[ad_1]

“حمله تکان دهنده … کنگره قلب دموکراتیک باید دفاع کند”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان آمریکا ، لایحه استیضاح رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ را در کنگره در 13 ژانویه امضا کرد. 2021.02.03.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم نان یانگ = نانسی پلوسی سخنگوی مجلس نمایندگان آمریکا در 6 ژانویه تأکید کرد که باید کمیسیونی مانند 11 سپتامبر برای تحقیق در مورد به اصطلاح “حمله پارلمانی” تشکیل شود.

رئیس جمهور پلوسی در نامه ای سرگشاده در وب سایت رسمی رئیس اتاق در تاریخ 2 (به وقت محلی) گفت: گروه تروریستی.

حمله 6 ژانویه به کنگره ، با تمرکز بر حامیان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، از نظر تاریخی در ایالات متحده قابل توجه بود و منجر به استیضاح دوم رئیس جمهور سابق ترامپ شد.

پلوسی گفت: “با توجه به تهدیدات امنیتی جدی و جدی که کنگره و اعضای آن با آن روبرو هستند ، برای محافظت از آژانس به قانون فوری اضافی مالی نیاز داریم.”

وی گفت: “ایمنی امکانات کنگره ایالات متحده و افرادی که در آنها کار می کنند مهمترین اولویت ما است.” “حمایت از کنگره ، قلب دموکراسی ، برای احترام به تعهدات قانون اساسی خود در قبال کسانی که آنها را نمایندگی می کنیم ، ضروری است.”

آن روز پلوسی در نامه ای از اقدامات امنیتی آینده کنگره نیز خبر داد. كنگره آمریكا قصد دارد اوضاع امنیتی كنگره ، از جمله فرماندهی و كنترل نیروهای كنگره و موقعیت عملیاتی را برای یك متخصص بررسی كند.

سربازان ، از جمله گارد کنگره ، با همکاری اداره امنیت حمل و نقل (TSA) ، اداره هواپیمایی فدرال (FAMS) و اداره فرودگاه واشنگتن برای محافظت از دسترسی اعضای کنگره به واشنگتن کار می کنند.

علاوه بر این ، گارد کنگره قصد دارد در آینده فعالیت های امنیتی بیشتری را در فرودگاه بین المللی بالتیمور – واشنگتن ، فرودگاه بین المللی دالس و فرودگاه رونالد ریگان واشنگتن انجام دهد.

رئیس جمهور پلوسی بارها محکوم کرده است “حمله به جمعیت در 6 ژانویه نه تنها حمله به پارلمان بود ، بلکه حمله بسیار تکان دهنده ای به اعضای آن بود.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *