[ad_1]

“اگر در آینده ادامه یابد ، منجر به بی ثباتی در کار رژیم خواهد شد.”

پیوند_انتخابی
[도쿄=AP/뉴시스] نخست وزیر ژاپن یوشیهیده سوگا در جلسه منظم هجدهمین مجلس شورای ملی شرکت کرد. در این روز ، نخست وزیر سوگا در جلسه عمومی مجلس نمایندگان و مجلس نمایندگان سخنرانی کرد در مورد سیاست های مدیریت شهری. 2021.01.18.

[서울=뉴시스] خبرنگار کیم ی جین = در نوزدهم ، آساهی شیمبون اعلام کرد که حزب حاکم لیبرال دموکرات در حال شکل دادن به سر خود به دلیل اشتباهات مداوم در اظهارات نخست وزیر یوشیهیده سوگا است که رتبه های تایید او در حال سقوط است.

به گفته این روزنامه ، نخست وزیر سوگا سخنرانی ای در مورد سیاست اصلاحی مجلس شورای ملی عادی که روز قبل تشکیل شد ، ارائه داد. در سطح خواندن یک سخنرانی اصلی تقریباً کامل بود.

با این حال ، هنگام صدور اعلامیه اضطراری برای مقابله با عفونت ویروس کرونا (کرونا 19) ، بخشی که باید به عنوان “اقدامات عمیق” گفته شود با “اقدامات محدود” اشتباه گرفته شد. او بین عمیق (تته) و محدود (گنتئی) اشتباه گرفته شده بود.

بعلاوه ، برای یک کلاس 35 دانش آموز ، بخشی که باید گفت “دبستان (مربوط به دبستان)” نادرست عنوان شده و به عنوان “دبستان و متوسطه اول” تصحیح شده است.

نخست وزیر سوگا در روز هفدهم یک قدم از محل اقامت مجلس تحلیلی در آکاساکا ، توکیو فاصله نگرفت. در هجدهم هجدهم ، خبرنگاران به خبرنگاران گفتند که آماده کرده اند ، مانند سخنرانی سیاسی روز قبل را تکرار کنند.

با این حال ، مدیر اجرایی حزب لیبرال دموکرات ، که سخنان نخست وزیر سوگا را در مورد سیاست اصلاحی دولت شنید ، با صدای تلخی گفت: “تسلیم شدن به مردم نیست”.

این اولین بار نیست که نخست وزیر سوگا مرتکب اشتباه می شود. در جلسه ستاد دولت کرونا 19 در سیزدهم ، وی به اشتباه منطقه فوکووکا را “Shizuoka” نامید و گفت که مناطق تحت اعلام اضطراری را گسترش می دهد. در آن زمان ، نمی توان آن را درجا اصلاح کرد.

این روزنامه می گوید: “گزارشگران هیجان زده هستند که مهمترین (منطقه هدف برای موارد اضطراری) را نادرست معرفی می کنند.” همچنین پستی حاکی از ناخوشایند بودن این سرویس در شبکه اجتماعی (SNS) بود.

یکی از اعضای باسابقه حزب لیبرال دموکرات با انتقاد از وی گفت: “چه اتفاقی افتاده است؟”

نخست وزیر سوگا در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارم اشاره کرد که “باید در پاییز برگزار شود” در مورد زمان انتخابات اتاق. در ژاپن که سیستم کابینه پارلمانی را در پیش گرفته است ، نخست وزیر قدرت انحلال مجلس نمایندگان را دارد. بنابراین ، تصمیم گیرنده زمان انتخابات را “پاییز” توصیف کرد.

با این حال ، پس از کنفرانس مطبوعاتی ، محل اقامت نخست وزیر تصحیح کرد که اظهارات سوگا “از یک زمان تا سقوط” بوده است.

وی در مجمع فوق العاده ملی پاییز سال گذشته ، در بیان نظرات منفی در مورد انحلال زودرس مجلس نمایندگان اشتباه کرد و گفت: “اقدامات مقابله ای در مورد کرونا 19 و بهبود اقتصادی اولویت اصلی است.” وی گفت: “انتظارات مردم از رژیم نیز وجود دارد (そ こ ، سوكو)” ، زیرا “برخی انتظارات (そ こ そ こ ، سوكوسوكو) از دولت وجود دارد.” سپس دولت ژاپن در بیانیه نخست وزیر سوگا تجدید نظر کرد و گفت: “این اشتباه خوانده شده بود.”

از تاریخ 20 ام ، به عنوان نماینده حزب ، سوالات در مورد سخنرانی نخست وزیر سوگا در مورد سیاست اصلاحی در مجلس شورای ملی آغاز می شود و قدرت اعزام به عنوان رهبر نخست وزیر سوگا ارزیابی می شود. آساهی با اشاره به اینکه این اشتباه در سخنان نخست وزیر سوگا اظهار داشت: “اگر در آینده نیز ادامه یابد ، ناگزیر به یک عامل بی ثباتی در کار رژیم تبدیل خواهد شد.” نیروی خروجی به توانایی برقراری ارتباط ، تبلیغات و آگاهی اشاره دارد.

تسوزوکی تسوتومو ، نویسنده کتاب “سیاستمداران ژاپنی” ، استاد افتخاری دانشگاه شینشو ، گفت که به دلیل خطای گفتاری سوگا “به عنوان نمادی از کمبود قدرت و رهبری پذیرفته خواهد شد”. وی گفت: “فقط در بحران کرونر است که سیاستمداران ملزم به برقراری ارتباط دقیق و رسیدن به قلب مردم هستند.”

◎ هم اندیشی مطبوعات خبری [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *