[ad_1]

اقدامات متقابل دادگاه کره در برابر جبران خسارت برای زنان راحت … به تعویق انداختن تعیین سفیر در کره و پرونده ICJ

پیوند_انتخابی
[광주(경기)=뉴시스] خبرنگار کیم یونگ تاک = نیم ساعت پس از تسلی دادن به قربانیان زن در خانه نانوم در Gwangju ، Gyeonggi-do ، بعد از ظهر 8th ، هنگامی که تصمیم به پیروزی در اولین دادخواست خسارت وارد شده علیه دولت ژاپن توسط زنان گرفته شد -ایثار تسلیت. 2021.01.08.
[email protected]

[서울=뉴시스]گزارشگر لی جائون = حزب لیبرال دموکرات حاکم ژاپن از دولت کره می خواهد دارایی های دولت کره را مسدود کند و حکم دادگاه کره را در مورد جبران خسارت برای زنان در سایه تحریم مالی تحمیل کند ، NHK و دیگران در پانزدهم اعلام کردند

به گفته رسانه ها ، کمیته امور خارجه حزب لیبرال دموکرات و دیگران آن روز جلسه مشترکی برگزار کردند و قطعنامه ای را آماده کردند که از دولت سوگا یوشیهیده خواستار واکنش سریع به حکم دادگاه در مورد جبران خسارت شد.

این قطعنامه دولت کره را تحت فشار قرار می دهد تا اقدامات فوری و مشخص را برای اصلاح وضعیت نقض قوانین بین المللی در کره انجام دهد. او به من دستور داد تا بازیگری و غیره را مرور کنم.

علاوه بر این ، این قطعنامه توصیه می کند که دارایی های دولت کره مستقر در ژاپن مسدود شود و تحریم های مالی در آماده سازی فوری توقیف دارایی های دولت ژاپن در کره اعمال شود.

گفته می شود که کمیته امور خارجه حزب لیبرال دموکرات و سایرین قطعنامه مشابه را تأیید می کنند و دیر یا زود آن را به دولت ژاپن ارائه می دهند تا در سیاست های خود منعکس کند.

دولت و حزب حاکم ژاپن به صراحت اعلام کرده اند که نمی توانند اعتراف کنند که نمی توانند اعتراف کنند که نقض مصونیت حاکمیت را بر عهده دارند و “دولت نمی تواند در دادگاه خارجی متهم شود” ، این یک عمل از قوانین بین المللی است که دادگاه منطقه ای سئول صادر کرد تصمیم جبران خسارت برای راحتی زنان در روز 8.

هم اندیشی مطبوعات مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *