[ad_1]

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] جفری جونز (سمت چپ) رئیس هیئت مدیره اتاق بازرگانی آمریکا در کره (AMCHAM ، آمچام) و رئیس جیمز کیم آمچام (اعتبار = آمچام)

[서울=뉴시스] خبرنگار چوی هی جونگ = جیمز کیم ، رئیس اتاق بازرگانی آمریکا در کره (AMCHAM) ، گفت این یک مورد منحصر به فرد در کره است ، گفت “متاسفم” برای معاون رئیس سامسونگ الکترونیک لی جائه یونگ دوباره دستگیر شد در هجدهم

پرزیدنت کیم در پاسخ به سوالی درباره بازداشت معاون لی رئیس جمهور در نشست خبری سال نو که روز نوزدهم به صورت آنلاین برگزار شد ، گفت: “این نشان می دهد که مدیر ارشد اجرایی (مدیر عامل) در کره چقدر مسئولیت می گیرد.

وی گفت: سامسونگ یک شرکت کره ای است ، اما در بازار جهانی نیز رهبری دارد. “من برای خبر دیروز متاسفم ، اما امیدوارم سامسونگ رهبری جهانی داشته باشد و در فعالیت های شرکتی فعال باشد.”

مدیر عامل شرکت جفری جونز آمچام پیش بینی کرده است که پس از دستگیری لی ، دیگر مدیران شرکت دستگیر نخواهند شد.

رئیس جمهور جونز گفت: “من به عنوان یک خارجی که مدتها در کره زندگی کرده است ، مدتهاست که آن را تجربه کرده ام ، اما فکر می کنم این آخرین بار باشد.”

“البته ، معاون رئیس جمهور لی جائه یونگ تأثیر زیادی بر سامسونگ دارد ، اما من فکر می کنم سامسونگ می تواند به عنوان یک شرکت جهانی ادامه یابد.”

در همین حال ، رئیس جمهور جیمز کیم تأکید کرد که برای تقویت رقابت پذیری اقتصاد کره بعد از بیماری همه گیر کرونا 19 ، باید از الگوی دولت کیم ته جونگ پیروی شود.

رئیس جمهور کیم گفت: “در حالی که تعدادی از شرکتها به دنبال تنوع بخشیدن به سرمایه گذاریهای خود در آسیا هستند ، آمچام معتقد است که کره می تواند از فرصت استفاده کرده و از بیماری همه گیر کرونا 19 به یک مرکز تجاری جدید در منطقه آسیا و اقیانوسیه تبدیل شود.” وی تأكید كرد: “ما باید از الگوی اصلاحات دولت سابق تقلید كنیم كه منجر به ایجاد یك نیروی اقتصادی رقابتی و موفق تر از قبل از بحران مالی 1997 شده است.”

پیوند_انتخابی
[서울=뉴시스] جیمز کیم ، رئیس اتاق بازرگانی آمریکا در کره (AMCHAM ، آمچام)

در همان زمان ، به این نکته اشاره شد و بهبود یافت که کره مانع تجاری بالاتری نسبت به رقبا دارد و به دلیل قوانین سخت کار نسبت به رقبای خود در منطقه ، از انعطاف پذیری نیروی کار برخوردار نیست. تأکید کردم که باید این کار انجام شود.

رئیس جمهور کیم قبل از آغاز به کار دولت بایدن بر همکاری بین دو کشور تأکید کرد.

وی اظهار داشت: دولت Moon Jae-in بر معاملات دیجیتال و معامله گرین تمرکز کرده است ، اما به احتمال زیاد در زمینه انرژی نیز همکاری خواهد کرد.

وی گفت: “در دستور کار کره و ایالات متحده ، دو رئیس جمهور منافع مشابهی دارند. موارد زیادی برای همکاری های امنیتی وجود دارد.” “اگر وضعیت کرونا 19 بهبود یابد ، ما از کره بیشتری بازدید خواهیم کرد. آمچام به عنوان میزبان همکاری خواهد کرد.”

پرزیدنت جونز پیش بینی می کند که “همکاری کره و آمریکا در زمینه سرگرمی گسترش خواهد یافت.” وی افزود: “به عنوان محتوای کره ای به رسمیت شناخته شده ، پتانسیل زیادی برای گسترش صادرات وجود دارد.” “من به همکاری دیزنی افتخار می کنم.”

◎ Sympathy Press Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.