[ad_1]

یک محقق مشهور از سانفرانسیسکو … سرنوشت پس از بیهوشی
پرونده BBK-Lee Myung-bak نیز توسط یک شاهد ناشناس تحقیق شد.

پیوند_انتخابی
[AP/뉴시스] جک پالادینو بازپرس و وکیل خصوصی افسانه ای سانفرانسیسکو ، در 12 آگوست 1982 ربوده شد.

[서울=뉴시스] گزارشگر Cha Mi-rye = کارآگاه جک پالادینو ، کارآگاه خصوصی افسانه ای در کالیفرنیای آمریکا ، سمبل سانفرانسیسکو ، در نزدیکی حومه های هایبری اشبری توسط یک سارق مورد اصابت قرار گرفت و در نهایت نمی توانست از کما بیدار شود. با 76 سال سن.

پالادینو ، که در تمام زندگی خود به عنوان وکیل و بازپرس خصوصی کار می کرده است ، به گفته وکیلش ، مل هونوویتز ، یکشنبه (31 ژانویه) همه دستگاه های پشتیبانی از زندگی را برداشته و در ظهر اول روز درگذشت.

“جک ستون بخش حقوقی و قضایی بود. او معتقد به دادرسی مناسب بود و با اعتقاد به زندگی واقعی حقوق اساسی قانون اساسی ، به ویژه آزادی بیان و آزادی بیان ، زندگی می کرد. ما یک غول بزرگ را از دست دادیم ،” وكیل هونویتس گفت.

پالادینو کار خود را به عنوان کارآگاه در دهه 1970 آغاز کرد ، زمانی که کارآگاهان خصوصی به زیبایی و رنگارنگی در مجموعه های تلویزیونی به تصویر کشیده شدند. پالادینو در مورد معروف ترین و پر سر و صداترین موارد کار کرده است ، از خودکشی گسترده در جان استون گرفته تا رسوائی های مشاهیر و سیاستمداران. رئیس جمهور بیل کلینتون و بازیگر و خواننده کورتنی لاو نیز مورد تحقیق قرار گرفتند.

وی به عنوان دانشجوی حقوق در دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی ، اولین کار کارآگاهی خود را به عنوان دستیار تحقیق در پرونده پتی هرست ، دختر کنگره هیرست ، که توسط حزب چپگرای آزادیخواه سیمبیان در سال 1974 ربوده شد ، آغاز کرد.

پالادینو در بیست و هشتم ماه گذشته از خانه خود در سانفرانسیسکو خارج شد و در حال آزمایش دوربین جدید خود بود که مردی ماشین او را متوقف کرد و سعی کرد دوربین او را بگیرد و سر و صدا بلند شد. نیک چپمن پسر ناتنی اش به خبرنگار سانفرانسیسکو کرونیکل گفت: در نتیجه ، پالادینو در خیابان افتاد و سرش را به شدت به پیاده رو زد.

خوشبختانه عکسهای مظنونین در سلول وی باقی مانده بود ، بنابراین خیلی زود دستگیر شدند.

وكیل هونوویتس گفت: “جك برای كمك در حل پرونده قتل خود رفت.”

پالادینو همچنین با کره ارتباط دارد. وی در ارتباط با پرونده لی میونگ باک رئیس سابق BBK به عنوان وکیل و بازپرس غیر نظامی توسط دادستان کل جان لی از دادستانی کالیفرنیا استخدام شد.

طبق پرونده دادگاه سال 2007 آمریكا ، لی پیش از بازپرس Paladino شهادت داد كه تهدید كرده بود كه علیه BBK شهادت نخواهد داد و گفت: “وكیل آقای لی میونگ باك در دسامبر 2004 با مادرم تماس گرفت.” شناخته شده است.

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.