[ad_1]

“نیروی تبلیغاتی و خطر قابل تأیید نیست”

پیوند_انتخابی
[베를린=AP/뉴시스] ینس اسفن ، وزیر بهداشت آلمان ، در یک کنفرانس مطبوعاتی که در هجدهم (به وقت محلی) در برلین برگزار شد ، ماسک F94 دارد. آلمان اقدامات سختگیرانه تری را برای محدود کردن زمینه کشف جهش جدید COVID-19 در بایرن در جنوب شرقی آلمان در نظر خواهد گرفت. 2021.01.19.

[서울=뉴시스] خبرنگار جوان = در گرمیش-پارتنکیرشن ، بایرن در جنوب شرقی آلمان ، توده ای از بیماران آلوده به جهش ویروس کرونا (کرونا 19) توسط Deutsche Belle در هجدهم (به وقت محلی) گزارش شد.

وی گفت: بیمارستان Garmisch-Partenkirchen گفت: “آزمایش انجام شده بر روی 35 تاج 19 مورد را تأیید کرد که جهش بی سابقه ای را تأیید کرد.” “این با آنچه در انگلیس و آفریقای جنوبی یافت شد متفاوت است. بیمارستان توضیح داد که” هنوز شیوع و خطر ابتلا به این سویه جدید مشخص نشده است. ”

مقامات بهداشتی Garmisch-Partenkir گفتند: “ما هنوز نیازی به وحشت نداریم. ما باید برای یک دستور خاص صبر کنیم.”

نمونه های ویروس برای آزمایش بیشتر به بیمارستان Charite در برلین ارسال شد.

انتظار می رود آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان ، در میان هشدارهایی مبنی بر گسترش جهش از آلمان ، وارد محدودیت شدیدتری شود. خبرگزاری فرانسه گفت كه نخست وزیر مرکل در تاریخ نوزدهم با 16 نخست وزیر ایالت مذاكره خواهد كرد و در مورد راه های تمدید محاصره ، كه برای اواخر ژانویه تا اواسط فوریه برنامه ریزی شده است ، بحث خواهد كرد.

گاردین گزارش داد که احتمال اقدامات اضافی از جمله نیاز به استفاده از ماسک F94 در وسایل حمل و نقل عمومی و مغازه ها برای استفاده روزانه و منع رفت و آمد شبانه بسیار زیاد است.

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.