[ad_1]

مک کارتی “همه امشب متحد هستند”

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]نماینده لیز چنی ، سومین جمهوریخواه مجلس نمایندگان ، و رئیس مجلس کنگره ، در یادبود محافظان کنگره برایان سیچنیک ، که در سومین روز (به وقت محلی) در کنگره برگزار شد ، شرکت کرد. 2021.02.04.

[서울=뉴시스] گزارشگر کیم نان یانگ = لیز چنی ، عضو جمهوری خواه “طبقه سوم مجلس نمایندگان” که به دومین لایحه استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق رأی مثبت داد ، در رهبری رهبری بود.

به گزارش پولیتیکو و هیل ، حزب جمهوریخواه ایالات متحده به این نتیجه رسیده است که ریاست جمهوری چنی را در مجمع عمومی با رای گیری مخفی در سوم (به وقت محلی) بر عهده خواهد داشت. گفته می شود 145 نماینده كنگره جمهوری خواه با استعفای چنی مخالفت كردند و فقط 61 رای مثبت دادند.

نماینده چنی روز ششم بعد از مداخله طرفداران ترامپ در پارلمان اظهارات کرد و اعلام کرد که وی به لایحه استیضاح به رهبری دموکرات ها رأی می دهد. وی محکوم کرد: “رئیس جمهور ایالات متحده تشکیل و این گروه را به آتش کشید.”

متعاقباً ، نمایندگان کنگره طرفدار ترامپ در حزب جمهوری خواه قطعنامه ای را خواستار استعفا چنی از سمت رئیس مجلس جمهوری خواه شدند. گفته می شود که دهها نماینده کنگره جمهوری خواه سخنی گفته اند که چنی را قبل از رای گیری در آن روز محکوم کنند.

اگرچه سناتور چنی در جای خود باقی ماند ، اما رای گیری در آن روز به عنوان شمارش معکوس برای مبارزات آینده جمهوریخواهان تفسیر شد. هیل این رای گیری را “نشانه ای از جنگ داخلی که در دوران پس از ترامپ برای رهبری حزب در حال وقوع است” توصیف کرد.

در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در 3 نوامبر سال گذشته ، رئیس جمهور سابق ترامپ کناره گیری کرد و حزب جمهوری خواه دائماً علائم تفرقه را در مسیرهای آینده نشان می دهد. رئیس جمهور سابق ترامپ اغلب محافظه کاران سنتی جمهوری خواه قدیمی را برای اقداماتی که در دستور زبان سیاسی موجود نیست مقابله می کند.

پس از عزیمت سرانجام رئیس جمهور سابق ترامپ ، جمهوری خواهان در تلاشند تا حزب را دور بزنند. به ویژه ، فضای سازماندهی حزب ، محافظت در برابر تئوریهای تفرقه و توطئه ، جایی که ترامپ ، رئیس جمهور سابق مورد انتقاد قرار گرفته است ، وجود دارد.

سخنگوی مجلس سنا ، میچ مک کانل ، با انتقاد از “دروغ های عجیب و غریب و تئوری های توطئه ، سرطان حزب جمهوریخواه” و کشورمان است ، با صدور بیانیه ای به مرجوری تیلور گرین ، نماینده سیاسی ترویج شده توسط ترامپ ، که درگیر اختلافات در مورد تئوری های توطئه است ، گفت. “من دارم.

با این حال ، از آنجا که طرفداران رئیس جمهور سابق ترامپ ابعادی دارند که نمی توان آنها را نادیده گرفت ، جمهوریخواهان نیز تمایل دارند کاملاً به آنها پشت کنند. به همین دلیل رای گیری درباره چنی در حمایت از استیضاح رئیس جمهور سابق ترامپ توجه ها را به خود جلب کرده است.

مت روزندیل ، نماینده حزب جمهوری خواه در مجلس ، که پیش از رأی گیری آن روز سخنرانی كرد ، گفت: “در واقع ، هیچ مناقشه ای وجود ندارد. من بیانیه ای ارائه دادم.”

این که آیا واقعاً اتهام استیضاح تصویب شده است یا خیر ، این واقعیت که اعلامیه عمومی تصویب به عنوان رئیس مجمع عمومی نمایندگان مجلس به حزب آسیب رسانده است. روزندیل ، نماینده مجلس ، به چنی گفت: “همه ما در روزهای سخت کار سختی داشتیم.”

اما چنی پس از رای گیری در آن روز گفت: “ما از هم جدا نخواهیم شد.” آنتونی گونزالس ، نماینده حزب جمهوری خواه ، که با استیضاح رئیس جمهور سابق ترامپ نیز موافقت کرد ، گفت: در نهایت ، تصمیم صحیح در مجمع عمومی گرفته شد.

سخنگوی مجلس نمایندگان جمهوری خواه کوین مک کارتی گفت: “ما سعی کردیم رأی دهیم تا همه تیم دور هم جمع شوند و آنها را قویتر کنیم.”

◎ هم اندیشی مطبوعات نیوز [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.