[ad_1]

“آخرین بودجه مشوق هنوز به اتمام نرسیده است”
آزمایش فوق خطر بایدن … آیا باید مذاکره کنیم

پیوند_انتخابی
[워싱턴=AP/뉴시스]جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در تاریخ 29 ام (به وقت محلی) با مقامات ارشد اقتصادی در دفتر کاخ سفید دیدار می کند. سمت چپ: برایان دی رئیس کمیسیون اقتصادی ملی کاخ سفید (NIC) ، کمالا هریس معاون رئیس جمهور ، بایدن رئیس جمهور و جانت یلن وزیر خزانه داری. 3021.1.30.

[서울=뉴시스] گزارشگر ایان سوری = ده سناتور جمهوری خواه آمریكایی نامه مشتركی را به رئیس جمهور جو بایدن فرستادند تا در مورد لایحه محرك اقتصادی 1.9 تریلیون دلاری مصاحبه كند (حدود 2120 تریلیون بوی بد). انتظار می رود که حزب جمهوری خواه طرح محرکه اضافی را با مبلغ 600 میلیارد دلار (حدود 670 تریلیون دلار) پیشنهاد کند.

هیل ، یک رسانه آمریکایی در کنگره ، در سی و یکمین (به وقت محلی) گزارش داد که 10 سناتور جمهوری خواه ، از جمله سوزان کالینز و میت رامنی ، در نامه ای درخواست محرک دو جانبه کرده اند.

بر اساس نامه منتشر شده توسط دفتر کالینز ، نماینده کنگره ، آنها از رئیس جمهور بایدن خواستند تا در مورد شیوع همه گیر در حال بررسی راه های تأمین نیازهای مردم باشد.

“ما از درخواست شما (دولت بایدن) برای ادغام آگاهیم و مشتاقانه منتظریم که در پاسخ به چالش های بهداشتی ، اقتصادی و اجتماعی ناشی از ویروس کرونا ویروس جدید (Corona 19) با حسن نیت کار کنیم.”

آنها تأکید کردند که میلیاردها دلار یارانه ، که توسط آخرین برنامه محرک اقتصادی تأیید شده است ، تمام نشده است.

وی افزود: “ماه گذشته ، كنگره 900 میلیارد دلار بودجه اضافی فراهم كرد و جامعه فقط در حال دریافت این بودجه است. بودجه مصوب مارس گذشته توسط قانون مراقبت هنوز توزیع می شود.” در مارس سال گذشته ، دولت دونالد ترامپ قانون مراقبت را که یک کمک 2.2 تریلیون دلاری بود ، تصویب کرد.

سناتور بیل کسیدی ، که در این نامه از وی نام برده شده است ، در مصاحبه با فاکس نیوز گفت “مبلغ پیشنهادی مشوق های جمهوری خواهان 600 میلیارد دلار است.”

برایان دی ، رئیس کمیسیون اقتصادی ملی کاخ سفید (NIC) به CNN گفت که “من نامه ای از حزب جمهوری خواه دریافت کردم و آن را ظرف یک روز بررسی خواهم کرد.”

آقای دیس گفت: “رئیس جمهور برای هر عقیده ای باز است.” با این حال ، دیگر جایی برای مصالحه در مورد لزوم اجرای سریع برنامه جامع وجود ندارد.

ABC News گزارش داد که در حال توجه به چگونگی واکنش رئیس جمهور بایدن به پیشنهاد جمهوری خواهان بود که با حزب دموکرات ، حاکم بر کاخ سفید ، و همچنین سنا و کاخ ارائه شد.

وی گزارش داد: “این اولین نیمکت آزمون برای رئیس جمهور بایدن خواهد بود که از سیاست های طبقاتی ، ادغام و دو حزب بودن نام می برد.”

◎ همدردی مطبوعات Newsis [email protected]

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *